laguna1906 Posted December 25, 2009 Posted December 25, 2009 Mam na imię Michał, pochodzę z Krakowa. Przygodę z modelarstwem zacząłem niedawno, licze na pomoc doświadczonych kolegów. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!
Guest Kuba.K Posted December 25, 2009 Posted December 25, 2009 Witamy na forum.. I wzajemnie Wesołych Świąt
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.