Skocz do zawartości

Yak 54 RTF z HC


zbyszek78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w ten świąteczny dzień składając najserdeczniejsze życzenia na pozostały świąteczny czas :)

Kilka dni temu poszukując następnego modelu po trenerku natknąłem się na coś takiego:

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10350&Product_Name=Hobby_King_YAK_54_

i chciałem zasięgnąć Waszej opinii na jego temat, czy warto w to iść? Byłem już prawie zdecydowany na Acromastera ale teraz poważnie się nad nim zastanawiam (cena i Yaki strasznie mi się podobają). Docelowo pewnie wymienię napęd na bezpośredni a pakiety chcę w nim zastosować trochę większe niż zalecane (2200mAh).

Chcę model z EPP ze względu na łatwiejsze i tańsze naprawy, nie czuję się jeszcze zbyt pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2200 a 1300 to jest jednak różnica i może być problem z wagą i wyważeniem

 

 

ładnie wygląda ten Yak z hobbycity ale przy pierwszym krecie nie masz owiewki na silnik i przekładnia pewnie poleci

 

i pozostaje sprawa kosztów wysyłki w przypadku tego modelu to prawie 40$ oraz cła i vatu (+25%) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziq ten Yak z cyberfly to raczej typowy akrobata a nie 3D. Co prawda zawis zrobi i jakieś inne podstawy, ale ostrzej 3D nie pokręcisz.

 

Dlaczego ma od razu kreta zaliczyć?

 

Jeżeli chcesz coś do nauki 3D, polecam najpierw długo symulator i opanowanie na nim figur, a następnie zakup Parkmastera lub Yak 54 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.