land Posted December 26, 2009 Posted December 26, 2009 Witam mam na imie Wojtek, mam nadzieje, że otrzymam tu pomoc od kolegów po fachu. Pozdrawiam
Guest Kuba.K Posted December 26, 2009 Posted December 26, 2009 Witamy na forum.. a cos wiecej o sobie jakie modele budujesz??
land Posted December 26, 2009 Author Posted December 26, 2009 Modele na uwięzi a tak wolnymi chwilami szybowce RC
Osa Posted December 27, 2009 Posted December 27, 2009 Wojtku czy musimy "wyduszać" z Ciebie tych kilka informacji o Twojej osobie? Żeby Cię dalej nie "męczyć".... witam na forum.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.