Skocz do zawartości

Witam


beerox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zawsze chciałem latać - życie zweryfikowało marzenia :) Ale teraz chciałbym polatać modelami. Mam 35 lat, dwie lewe ręce i nigdy nie będę wielkim majsterkowiczem. Pewnie przykleję się kilka razy do modelu i będzie potrzebna wizyta na izbie przyjęć. Za to podobno nie jestem taki głupi na jakiego wyglądam, więc powinienem pojąć podstawowe rzeczy. Pomimo swojego wieku jestem napalony jak szczerbaty na suchary i oczywiście mam trochę pytań

 

Pozdrawiam

 

Beerox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

:jupi: witamy :jupi:

 

pytaj wiec od tego jest forum między innymi (opcja "szukaj" też się przydaje gdyż jest tu naprawdę cała masa tematów do których w inny sposób jest się ciężko dokopać czasami z racji ciągle pojawiających się nowych)

 

a co do przyklejania się (do różnych rzeczy) to nie przejmuj się , jest jak z wędkarstwem tzn zapytaj wędkarza czy kiedyś nie zaciął się haczykiem , albo kowala czy nigdy nie zdzielił się młotkiem w palec.....przez to trzeba przejść i już..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Modelarstwo" to tak szeroka dziedzina, że każdy znajdzie sobie cos w niej dla siebie. jedni budują modele od podstaw, inni składają "KITy, jeszcze inni lubią sobie polatać i szkoda im czasu na długie składanie, więc kupują gotowce. Szanujemy wszystkich.

Witam i zapraszam do poszukania sobie czegoś dla siebie.

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więc mam strzelić z PESELa?? uważam że to wystarczające. Mogę tam wpisać 5 km od Bielska ale adresu chyba nie będę podawać :P

 

Chyba nie o to chodzi na tym forum żeby się zachowywać jak w urzędzie. Poznamy się bliżej to i fotografie wkleję. Ale ja nieśmiały jestem :P

 

EDIT: bardzo proszę o oficjalne PW od kogoś kto przyznaje dostęp do forum itd, takie posty jak powyżej nie wiem czy traktować jako poważne :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.