Skocz do zawartości

Witam wszystkich - Seyv


Seyv

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie ze zwyczajem panującym na forum, chciałem wszystkich przywitać i napisać o sobie kilka słów. Modelami latającymi interesowałem się od dzieciństwa ale jak to jest z każdym poważniejszym hobby na zajęcie się nim trzeba poczekać aż się będzie posiada własne fundusze :) Ponieważ nie jest to moje jedyne hobby trochę "leżało" zaniedbane aż do czasu kiedy od znajomego dostałem symulator Aerofly Profesjonal Deluxe. Czas spędzony przy symulatorze rozbudził ponownie moje zainteresowanie modelami lotniczymi. Ponieważ posiadam spore zaplecze warsztatowe moim marzeniem jest budowa od podstaw własnego modelu samolotu - ale zdaję sobie sprawę, że to dla mnie długa droga. Mam nadzieję, że lektura i udział na tym forum pomogą mi w zdobyciu niezbędnej wiedzy do realizacji krok po kroku tego zamierzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witaj na forum! Dobrze trafiłeś - znajdziesz tu niejedno "krok-po-kroku" jak zbudować, wyposażyć i ulotnić swój pierwszy własny samolot, a i jest się na kim wzorować, bo wielu modelarzy zamieszcza relacje z budowy własnych modeli ;)

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.