Skocz do zawartości

moze jeszcze dodac niezyczliwy ?


Marek_Spy

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie co za dużo to nie zdrowo. Wystarczy, że nasze Zieleninki mają krawaty w celach mobilizujących. Jakby doszły te nowe punkty, a ich przyznawanie leżało w gestii użytkowników, to idę o zakład, że niezły mielibyśmy młyn. Niezadowolenie, obrażanie się, odwoływanie ect. I bez tego na forum jest sporo roboty :-) .

Dokładnie Ładziu i żer dla głosów, że Administracja forum leży sobie do góry nabiałem i nic nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

taaaaaaa moderatory to kcom nic nie robić ( pisownia celowa ) ..... nie tak jesli ktos kogos wprowadzil w bład , gada bzdury i inne ....... to mu wiecie no .......... itd ........... po co ja to napisałem ? mam na mysli pierwszy post . A im wiekszy mlyn ....... to ciekawiej nie ? Ja nadal popieram tych co myślą podobnie jak ja :D a potępiam stanowczo tych co myślą inaczej ... wiec proponuje :

- pomogł

- olał

- byl niezyczliwy

- wredniol

- .......... inne wpisac

i tak można potem stworzyć skale ok 10 pkt. oceniających usera :D

OK ide spac bo znowu cos wymysle :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez takie punktowanie negatywne jest bez sensu!

Przeczytajcie jakies tematy , prawie zawsze sie powtarza: uzyj szukaj , uzyj google

Forumowicz ktory dostanie taka pomoc od razu z wdziecznosci obdaruje punktem negatywnym !

Zwroci sie komus uwage i punkt negatywny w odpowiedzi

 

Chory pomysl!!!!

 

W pracy nagroda jest premia , a kara jej brak.

 

Niech zostanie jak jest czyli bez nowej punktacji

Osobiscie bym i "pomogl" usunal bo produkuje tylko niepotrzebne i czasem bledne posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie jak jest czyli bez nowej punktacji

Osobiscie bym i "pomogl" usunal bo produkuje tylko niepotrzebne i czasem bledne posty

Tu sie nie zgodze, dzieki "pomogl" wiem na ile wiarygodna informacje moge otrzymac. Jakos zawsze na to zerkam - pomogl, krawat, staż. W dziale gielda tez sie przydaje, wiadomo mniej wiecej z kim ma sie do czynienia ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osa 9razy pomogl

...uważam, że mam te punkty zupełnie niezasłużenie.... :mrgreen:

:rotfl: przez grzeczność .... nie zaprzeczę .......... :rotfl:

Oczywiście ze wiekszość moich wypowiedzi to żarty ale mysl moze jest jakas sensowna .... :rotfl:

My tu gadu gadu a qpa zepsul forum i nie ma pomogl :D

 

Oczywiscie trzeba brac poprawke na te pomogl, jest to mimo wszystko jakis punkt zaczepienia :D Np. predzej kupie cos od Barlu niz od kolesia z krawatem :D

a co Ty chcesz od krawatu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.