Jump to content

Witam wszystkich


wariatps

Recommended Posts

Witam, nazywam się Piotrek, jestem z Lubania, dolnośląskie. Moja przygoda z modelarstwem nie zaczęła się dzisiaj, ale to mój pierwszy model RC. Mianowicie ASW-28.W szkole podstawowej, w szóstej klasie o ile dobrze pamiętam, kolega namówił mnie, żebym poszedł z nim na modelarnie do Młodzieżowego Domu Kultury i… dalej wiadomo co było… :lol: do końca podstawówki spędzałem tam wolne chwile. Na początek budowa paru Jaskółek (z plastikowym kadłubem, drewnianym), większe szybowce, model na uwięzi, balony, próby budowy łodzi i parę wynalazków… Później inne zainteresowania mnie pochłonęły…

Teraz od nowa się zaraziłem, przez przypadek można powiedzieć, przejeżdżając przez Frydlant w Czechach. Zobaczyłem grupę modelarzy, mają tam swoje lotnisko. No i trzeba było się zatrzymać , pogapić i wydatek gotowy. :shock:

Niestety zupełnie nie znam się na elektronice, całej aparaturze, więc wybór padł na gotowy zestaw z firmy Pelikan ASW-28. Wcześniej nabyłem symulator, który bardzo mi pomógł. Loty motoszybowcem przebiegały znakomicie, ale do czasu. Właśnie- problemy techniczne związane z aparaturą, tutaj jestem w kropce. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.