Skocz do zawartości

Witam


grreeg23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Wysil się trochę kolego z tym powitaniem. Odwiedź kilka tematów w tym dziale, bo jak na razie masz niewielkie szanse na "awans" na użytkownika z pełnym dostępem do forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się mnie koś o coś zapyta to odpowiem, zarejestrowałem się bo mam konkretne pytanie w dziale "Polskie Forum Modelarskie Strona Główna ? Reszta ? Elektronika ? Pakiety" i potrzebuję pomocy, nie zadam go tutaj bo zaraz dostanę ochrzan, że to nie ten dział. Widzę, że straszne restrykcje panują na tym forum. Nie mam zamiaru wykorzystywać dostępu do złych celów. Posiadam trzy modele elektryczne samochodów w skali 1:10. Dwa z nich to Tamiya TL-01 a jeden to jakiś Carson (głównie do driftu). Po za tym mam jeszcze spaliniaka z silnikiem 2,5ccm ThunderTiger SSKv2. Śmigałem nim całe lato, ale zimową porą postanowiłem "odkurzyć" elektryki i pojawił się problem z ładowarka lub pakietami. I tu na ten temat nie będę się rozpisywał... Modelarstwo samochodowe RC zawsze było moim marzeniem no i dopiero w wieku dwudziestu paru lat udało mi się je zrealizować czyli zakupić pierwszy model... Jak widac obecnie mój park maszyn jest już całkiem pokaźny. Proszę uprzejmie o możliwość pełnego dostępu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.