Skocz do zawartości

V PODHALAŃSKI MODELARSKI AIR SHOW


Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj brzydka pogoda nas oszczędza. Padało tylko chwilę około 13.

Na horyzoncie pojawiają się momentami burzowe obłoki a przeważa zachmurzenie wysokie.

Nie ma upału. 23 stopnie w cieniu a kiedy przyświeca słoneczko to dopiero robi się ciepło :)

 

Prognozy na jutro nie są najlepsze jak na piknik ale jeśli wierzyć tym satelitarnym to padać nie powinno, wiać mocno też nie.

 

Tylko prognozy uczestników którzy nie boją się matki natury znaleźć nie mogę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko prognozy uczestników którzy nie boją się matki natury znaleźć nie mogę :mrgreen:

ESA naoliwiona ? :devil: będę w soboty i tylko w sobotę :twisted: z myśliwcem ...

A jakże :)

 

Przygotowania zakończone.

Loty treningowe rozpoczęte.

Namiotów coraz więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

Nie wiem co wam naopowiadali, że odpuściliście ale wiedzcie, że pogoda była znakomita a jutro będzie jeszcze lepsza!

Zero wiatru, słoneczko od godziny 9 tej 30 aż do 17.00

Przypiekało ostro. Chyba twarz mi się pali :mrgreen:

 

Teraz są małe burki, czas więc na odświeżenie i trzeba wracać na piknik :)

 

Koniec bomba, a kto nie był ten trąba!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko zaczeło się od piątku, pogoda fajna (do momentu małych opadów). Bylo kilku modelarzy(m.in W.Chmielewski, D. Sobaszek) , trochę polataliśmy, z czasem przyjezdzało nas coraz więcej. Noc z piątku na sobote nie należała dla mnie do zbyt przyjemnych wypoczynków, z powodu samochodu z lodówką, który średnio co 20 minut utrudniało zaśnięcie. W sobotę od rana już latalismy, było dużo akrobatów , szybowców, i heli. O godzinie 11 było oficjalne rozpoczęcie lotów, wszelkie bezpieczenstwo lotów było wg mnie bardzo dobrze zachowane. Wszystko to trwało do około godziny 18 , kto był, ten wie, co tam się wtedy działo - nie wiem jak to nazwać, urwanie chmury, silny wiatr, deszcz, kilkanascie samochodów się utopiło w "bagnie", zostalismy zaproszenie przez Pana Roberta do Karcmy, gdzie spędziliśmy noc wśród modelarzy przy prosiaczku, piwie, i innych znakomitych potrawach. O 24 wspólnie z ojcem rozważyliśmy całą sytuacje, i pojechaliśmy do domu.

 

Zdjęcia można znaleść tutaj:

 

http://picasaweb.google.pl/ModelarzeRaciborz/NowyTarg201002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek V Podhalański RC Air Show- Pilatus Porter PC-6 + paraglider

 

Dosłownie 2 minuty po ulewie:

 

Powyciągałem sprzęt nagłaśniający z wody i nagrałem obraz spustoszenia:

 

-Przepraszam! Jaka to impreza?

-Woodstock!

-A którędy do Nowego Targu?? :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się odbył. Nie było tylko konkurencji latania do muzyki bo zalało sprzęt nagłaśniający.

Było sporo akrobacji, 2 hole szybowcowe (w tym 1 mój gdzie załapałem się na termikę :mrgreen: ), 2 makiety w powietrzu, zrzucanie cukierków dla dzieci. Nawet jakiś quadrokopter i heliki poleciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było, choć jak zwykle nie polecieliśmy w pełnym składzie w kombacie. Miałem farta i wyjechałem 30 minut przed "deszczykiem" ( złapał mnie w Czarnym Dunajcu ).

 

Mam nadzieję że w roku przyszłym pogoda bardziej dopisze ( i ilość osób do ESA ) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was tam 3 latało z tego co pamiętam, a jeden miał awarie.

Mi się w Fury skopcił silnik :( Po prostu ultra pech. Rano specjalnie go oblatywałem żeby mieć pewność, że nic mnie nie zawiedzie. Zapasowy Kittyhawk został w domu.

 

Ale dostałem dzisiaj nowy w zamian za wczorajszy pokaz "akrobacji zespołowej" Żelaznymi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

I po Pikniku .

Refleksje ,wrażenia ,wspomnienia zostaną napewno w pamięci.

Podziękowania dla wszystkich co chcieli odwiedzić ,być na naszym pikniku .

Zapraszam na ładną galerię na stronie prtalu PODHALE 24

http://podhale24.pl/sport/artykul/11780/Zakonczyl_sie_V_Modelarski_Rc_Show_duza_galeria.html

Jeszcze dziękuję i pozdrawiam

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.