Jump to content

Pierwszy model 3D


d.z.i.q

Recommended Posts

Posted

Witam,

 

Chciałbym zbudować model do latania 3D mając takie części :

Silniki:

Dualsky XM3530CA-14 + Reg. 30A

Pakiet:

Mystery 1500 mAh 11,1V 25C

Dualsky 2200 mAh 11,1V 25C

Serwa:

2x Hitec hs-55

4xHXT900

Odbiorniki:

Hitec HFD-08RD

Hitec HFS-05MS (micro)

Jeti Rex 5 MPD

 

Do jakiego modelu Nadają się te części?

Jaki model polecacie na początek? (Najlepiej arf)

Posted

Tylko nie wiem czy na pewno dasz sobie radę

Latałem 'pożyczonym' pigi 3d i ultimate'm i nawet było ok ale chciałbym w końcu coś 'swojego'

Posted

Multiplexowy parkmaster, chociaz na ogon dalbym ciut mocniejsze serwa.

Podpisuję się nogami, rękami i uszami. Świetny model, pierwszego zużyliśmy z tatą, ale drugi w planach (kiedyś) :wink:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.