Skocz do zawartości

[P] prostego balsowego trenerka


DanielS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Wiem że padały już miliony takich próśb, ale ... posiadam trochę balsy 1,5mm, 2mm, 4mm, listewki 3x3, 3x5 i sklejki 1,5 oraz 4mm - chciałbym poskładać z tego jakiś miły samolocik typu trener - możliwie prosty konstrukcyjnie i materiałowo ;) - sytuacje typu Wicherek raczej odpadają ...

 

Przeszukałem necik w poszukiwaniu czegoś sensownego i jakoś dokopać się nie mogłem ( no może poza Elect-J, ale plany są dość ubogie ... no chyba że gdzieś jest jakaś relacja z budowy )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... już lepiej - temat raczej do zamknięcia bo po analizie posiadanych materiałów padło jednak na Wicherka 10 - przepraszam zatem za małe zamieszanie ...

 

Dodatkowo napiszę że znalazłem plany ciekawego górnopłata o nazwie MITE - przerobiłem je z oryginału na Corela więc jak ktoś byłby zainteresowany to mogę podesłać

 

Dane modelu :

 

długość : 49cm

rozpiętość 72cm

 

tak swoją drogą zastanawiam się jaki silniczek pasowałby do niego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.