Skocz do zawartości

Powitanie


Pablo621

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników modelarstwa. Jestem z Kalisza, aktualnie szykuje się do matury :) Właściwie od dzieciństwa zajmuje się elektroniką i modelarstwem. Złożyłem nawet telewizor i działał, ale wylądował na śmietniku (przeprowadzka...) Jak do tej pory kleiłem papierowe modele samolotów, helikopterów oraz czołgów... niestety po kilku latach klej się rozsychają i niewiele z tego zostaje, oprócz doświadczenia i oczywiście ogromnej przyjemności XD Zawsze bardzo podobały mi się modele RC więc postanowiłem coś z tym zrobić. Pierwszym pomysłem był poduszkowiec. Większość elementów wykonałem sam (włącznie z radiem, sporo mi to zajęło i trochę waży, ale działa XD) natomiast silniki i pakiety napędowe zamówiłem w sklepie modelarnia pl. Na wstępie chciałbym wszystkich przestrzec przed kupowaniem w tym sklepie, ponieważ bardzo się zawiodłem. Pakiety dostarczono mi w otwartych opakowaniach. Nie dało się ich naładować (mimo ładowania porządną ładowarką po 3h robiły się gorące a napięcie nie wzrastało) więc wysłałem je z powrotem z reklamacją. Do dziś nie mam ani pakietów ani kasy :)) Nie zniechęcam się jednak i zamierzam dalej tworzyć. Mam nadzieję ze znajdę tu odpowiedzi na pytania, które powstają przy tym zajęciu i będę się dobrze bawił.

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęśliwego nowego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.