Jump to content

hejka


Recommended Posts

Posted

Wiec tak :

Jestem z pod Poznania.

Modelarstwem zajmuje się już od pewnego czasu(kleiłem plastikowe i papierowe).

Zajrzałem na to forum przypadkiem, ale tak mi się spodobało ze postanowiłem zrobić własny samolot.

Wcześniej miałem tylko mini helikopterek (23cm) ale był to kompletny niewypał.

Guest slawekmod
Posted

Więc jest tak: avatar niezgodny z regulaminem.Nazwę miasta piszę się z dużej litery tak jak i początki zdań a te oddziela się kropkami lub przecinkami.Polecam przeczytać regulamin.

Posted

Cześć :)

Już jest zgodnie z regulaminem?

Jeśli się z nim zapoznałeś to sam to stwierdź :P

 

P.S: Tam gdzie masz wpisane " Dopiero zaczynam więc proszę o wyrozumiałość" wpisz pod spodem swoje imię.

Posted

Dalej nie stosujesz się do podstawowych zasad pisowni. Zdanie zaczynamy z Dużej litery.

Witam na forum mam nadzieję, że już tylko będzie poprawa z Twojej strony.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.