Gumisplsrem Posted December 29, 2009 Posted December 29, 2009 Wiec tak : Jestem z pod Poznania. Modelarstwem zajmuje się już od pewnego czasu(kleiłem plastikowe i papierowe). Zajrzałem na to forum przypadkiem, ale tak mi się spodobało ze postanowiłem zrobić własny samolot. Wcześniej miałem tylko mini helikopterek (23cm) ale był to kompletny niewypał.
Guest slawekmod Posted December 29, 2009 Posted December 29, 2009 Więc jest tak: avatar niezgodny z regulaminem.Nazwę miasta piszę się z dużej litery tak jak i początki zdań a te oddziela się kropkami lub przecinkami.Polecam przeczytać regulamin.
Malker Posted December 29, 2009 Posted December 29, 2009 Cześć Już jest zgodnie z regulaminem?Jeśli się z nim zapoznałeś to sam to stwierdź P.S: Tam gdzie masz wpisane " Dopiero zaczynam więc proszę o wyrozumiałość" wpisz pod spodem swoje imię.
Gumisplsrem Posted December 29, 2009 Author Posted December 29, 2009 wydaje mi się ze jest. po co imię pod podpisem?
Osa Posted December 30, 2009 Posted December 30, 2009 Dalej nie stosujesz się do podstawowych zasad pisowni. Zdanie zaczynamy z Dużej litery. Witam na forum mam nadzieję, że już tylko będzie poprawa z Twojej strony.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.