Skocz do zawartości

RWD 5 by napolskimniebie.pl


Rekomendowane odpowiedzi

siedzę sobie w porcie, przede mną dziesiątki masztów i żagli...

czekam na autobus -a więc do roboty! :) nie zdarzyłem wrzucić na grupę zdjęć z oblotu ostatecznej wersji RWD więc korzystając z faktu że mam jeszce 6 godzin w temp 37 C (!)

 

informacyjnie: zaraz po powrocie do PL kończę kompletowanie pierwszych 9ciu zestawów (tylke mam przygotowane w 90%) więc jeśli ktoś ma ochotę skleić sobie cuś takiego to zapraszam :)

koszt podstawowej wersji (mlowanie jak na zdjęciu): 250 PLN

dodatkowy pakiet "przeszklenie kabiny": 25 PLN

 

ok, fotki:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

ponieważ Sylwek(kolega mistrz foto) przyłożył się do tematu i zrobił sporo fotek- to reszta zdjęć jest tutaj:

http://picasaweb.google.pl/1marekR/RWD5BasicPrototyp?feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Piękny model, aż się :D od ucha do ucha uśmiecha.

Marek, czy w tego typu modelach, przesadzony wykłon może spowodować wychylenie modelu na prawy bok (jakby leciał na żyletkę) i uderzenie z takiej pozycji w grunt. Oblatywałem Fw 190 z MS Composit i niestety miał takie objawy, a ja szukam przyczyn. Pisałem o tym w "Od czego zacząć", ale od 19 lipca cisza jak w rodzinnym grobowcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie za recencje :)

 

Robas69, nie, nie powinno tak sie dziać chyba że dałeś z 30% wykłonu ;)

to w ogóle dziwne zjawisko o którym piszesz - bo od silnika czasem model ma tendencję do wywracania się -ale na lewe skrzydło (przeciwny kierunek w stosunku do obrotów smigła)

 

powodzenia w oblotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej latałem parę miesięcy ZUNI z Arthobby (szybowiec 1 - metrowy), ale on prawie stał w powietrzu. Od późnej wiosny latam Easy Starem - w tej chwili już paręnaście godzin w powietrzu. Ostatnio UNIWESRSAL też z Arthobby - 3 godziny (w wersji moto). Wolę wyrób Multiplex'a bo coś się w powietrzu dzieje ;D nawet na pleckach można polatać. Dlatego próbowałem FW 190 żeby adrenaliny było więcej. A tu takie obroty w powietrzu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

chyba zwariowałem-ale co tam...

miał być prosty zestaw (i jest taki w montażu) ale jak wyłożyłem części na stół żeby zrobić zdjecia - to stwierdzam że patrząc na zawartość i ilość elementów -oszalałem! :)

 

model można wykonać w 3 wersjach:

-basic - prosty do sklejenia dla poczatkujacego- bez lotek

-advanced - plaskie skrzydło, mocowanie na gumie, ale już z lotkami

-mini makieta - przeszklona kabina, osłony kół, etc

 

seria zestawów limitowana: 9szt

i wątpię żebym szybko dał się namówić na następne :)

 

 

 

Dołączona grafika

 

cena zestawu: 295 PLN

u mnie mnie - lub w abc.rc.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.