piter216 Posted December 31, 2009 Posted December 31, 2009 Witam brać modelarską , na imie mam Piotr ,latek 43 po dość długiej przerwie powrót do ulubionego hobby
Guest Kuba.K Posted December 31, 2009 Posted December 31, 2009 Witam na forum! A coś więcej o sobie jakie mdoele budujesz itd.
10000Hz Posted December 31, 2009 Posted December 31, 2009 mdoele to chyba jakieś nowe hobby .. :shock: :shock: :wink: piter316 Witamy 8)
Guest Kuba.K Posted December 31, 2009 Posted December 31, 2009 10000Hz, Ale się czepiasz.. mała literówka poprawiam MODELE
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.