Jump to content

Yak 54 Black Horse


sak122

Recommended Posts

Witam, po ostatnich moich ,,upadkach '' w modelarstwie, przyszedł czas na jakiś wzlot, dlatego zakupiłem coś konkretnego z konkretnym motorkiem:)

kupiłem jakiś czas temu Yaka 54 z BH i założyłem mu motorek ASP Fs 91 AR, do tego dołoże mu śmigiełko 13x6 lub 13x8 ( mam kupione zalecane do silnika 16x4 i okazało sie totalną porażką, wystaje poza obrys całego samolotu o dobre 2 cm i tłukło by o ziemię przy starcie)

śruby mocujące silnik będą poobcinane, tylko teraz prowizorycznie przyłapałem do zdjęć, była też lalka pilota, ale wywaliłem ze względu na dużą wagę ( cała odlana z żywicy)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Mała prośba sak122 wklejaj link "pełny rozmiar na forum" miej litość dla forumowiczów przeglądających forum przez łącze GSM, oczywiście zachowując format 800x600 zdjęć umieszczanych na fotosiku. Jeśli dobrze pamiętam... Wygodniej by się przeglądało Twoje posty ze zdjęciami na forum....

Link to comment
Share on other sites

Guest Anonymous

Daj znać jak uruchomisz motorek. Jestem ciekaw jak będzie pracował w tej pozycji. Chcę podobnie zamontować w zlinie, z tym że najlepiej pasuje mi pionowo głowicą w dół.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.