Skocz do zawartości

hk-6x 2.4ghz - problem


barton3

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

barton3, czego nie rozumiesz - przecież masz manual !

kabel "Y " do odbiornika i po krzyku

też mam to radio jako jedno z wielu i poza niską ceną zalety się kończą

nie widzę sensu utrudniania sobie życia skoro są rozwiązania prostsze niż budowa cepa

naprawdę nie warto drugi raz zdobywać księżyca

a samo radio jest prymitywne i większość mikserów które posiada o kant rozbić bo nic bez kompa nie zmienisz ......- takie jest moje prywatne zdanie i nie musi ono pasować ogółowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Pojawił się kolejny problem :/ Po pierwszym locie wyszło na jaw, że coś jest nie tak z tą aparaturą (z moim egzemplarzem konkretnie) . Generalnie chodzi o zasięg. Wynosi max do 10m. Wiem też (po testach z innym egzemplarzem tego nadajnika) że winny jest u mnie nadajnik. Oto zdjęcie ze środka:

Dołączona grafika

 

Kiepsko jakoś tak na moje oko jest przymocowany ten kabelek do anteny..

Mógłby ktoś doradzić co mogłoby być nie tak.. jeśli moduł lub jakaś inna część by się spaliła to chyba w ogóle by nie nadawało.. ale nie znam się na tym więc proszę o jakieś pomocne wskazówki ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.