Skocz do zawartości

Piper J-3 Cup


krasustop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie po długiej nieobecności.

Zakładam ten temat aby prosić kolegów modelarzy o pomoc w budowie mojego Piperka.

Nie jest to mój pierwszy model konstrukcyjny ale pierwszy takich rozmiarów.

Plany z sieci i wycinam wszystko sam.

Rozpiętość to 1,8m Silnik jaki mam to Os max 65LA, i tu moje pierwsze pytanie czy nie będzie on za duży do takiego modelu :?:

 

Proszę o wasze spostrzeżenia, każdą krytykę przyjmę z pokorą :rotfl:

 

A niżej kilka fotek co udało mi się do tej pory zrobić.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

no na pierwszy rzut oka wygląda całkiem obiecująco, tylko te bowdeny poprzyklejaj maksymalnie jak się da do wręg żeby nie były takie luźne bo potem się gną i się jaja robią w powietrzu. Tylko UWAGA nie klej tego w żadnym wypadku na CA, proponuję zastosować jakiś Poxipol albo jeżeli masz żywice szybkoschnącą, bo jeżeli to te same bowdeny co ja miałem (a na takie wyglądają) to CA może je podtopić i się będą klinowały.

Zwróć również uwagę na umieszczenie baku względem silnika, te silniki nie lubią złego ułożenia zbiornika.

Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.