Skocz do zawartości

Flash 5 X Czy warto ?


ppompka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemik ponieważ mam zamiar kupic sobie jakaś nową apkę ponieważ moja się lekko zużyła. Jest mozliwość aby zalicytować tą http://allegro.pl/item869528945_hitec_flash_5_x_kompletny_zestaw.html aparaturę. Czy warto? Czy we flashu można zrobić lotki na 2 kanałach, czy jest mikser V-Tail ?? Opłaca sie jak za ta cenę, mi wydaje się że tak ? A i jeszcze jedno czy ma EXPO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja nadajnika:

 

* 5 kanałów,syganlizacja rozładowania akumulatorów

* reversy dla wszystkich kanałów

* kasowanie danych i przywracanie ustawień fabrycznych

* pamięć dla 5-ciu modeli

* regulacja krańcowego wychylenia serwomechanizmu

* wychylenia wykładnicze dla kanałów 1,2,4

* D/R dla kanałów 1,2

* nieliniowe wychylenia

* programy sterowania (samolot, szybowiec, akrobacyjny szybowiec)

* gniazdo instruktor-uczeń i symulator

* 3 miksery łączone -sterolotki, V-tail (usterzenie motylkowe), lotki + ster kieruku , klapolotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 lotach zapewne jesteś tak obeznany z tą aparatura, i jej właściwościami że możesz ją chwalić.

 

W tej cenie dostaniesz coś już lepszego... Tyle że nie zestaw, a sam nadajnik+ewentualnie odbiornik.

-Sanva VG6000

-Optic 6 / 6 Sport

-Mx-a bez odbiornika i ładowarki już znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barlu,

Myśłlamem jeszce o sanwie i o opticu. A ostatni sobie pomyslałem że by sobie coś z Chin sciagnąć coby nie maiło 1,5 netrowego potwora którym o wszystko mozna zaczepić :evil: Wymysliłem sobie taki zestawik: NADAJNIK MODUŁ I ODBIORNIKI Tylko mam pytanie. Gdzie do tego modułu sie przykręca antenę (czy w miejsce tego czerwonego "pypka" :D ) i czy bedzie on pasował do tego radia bez żadnych przeróbek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wtrącę do dyskusji.

Miałem kupionego w ArtHobby 5X i po roku z niego uciekłem, jakoś nie mogłem się znaleźć w menu programowania. Wymieniłem na Optica6 z syntezą (też kupionego w ArtHobby), szybko dokupiłem do tego Assana i jestem bardzo zadowolony. Polecam naprawdę to radyjko, jeśli wystarczy Ci 6 kanałów.

 

Teraz odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie, odnośnie kompleciku od wujka Wu.

Wszystko pięknie będzie pasować, antenę przykręca się do gniazda które znajduje się pod czerwonym „pypkiem” (zdejmowana osłonka gniazda). Tylko że tego radia we wskazanym przez Ciebie miejscu jakoś dawno nie widziałem (ale przyznam się że nie śledziłem akurat tego produktu).

A tu masz to samo body z innym wyposażeniem.

http://r2hobbies.com/proddetail.php?prod=rcps61207

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcia - nawet podczas sesji zdjęciowej odpadła im szybka z wyświetlacza - o czym wspominał jeden z kolegów z forum. Zdecydowanie lepiej prezentuje się Turnigy, nic nie odpada, wiem bo mam. Co do różnic jakie zauważyłem - w Turnigy w menu jest wszędzie "mode" zamiast "model" w system setting - nie wiem dlaczego Turnigy poskąpiło tego jednego znaku - może pamięć zżarli na domyślne nazwy modeli "Turnigy" - zawsze to o 1 znak więcej niż w "Eurgle". Trochę to denerwujące i trzeba się przyzwyczaić.

Zastanów się jeszcze nad modułem Corony, w sumie wyjdzie 115$ nie wiele więcej od tej Eurgle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wymądrzać w dziedzinie w której mam nikłe doświadczenie (fotografia) ale wydaje mi się że szybkę wydłubali żeby nie mieć refleksów przy robieniu zdjęć. Poza tym skoro sama odpadała......

Też gdzieś czytałem że po wyjęciu z pudełka należy w pierwszej kolejności przykleić szybkę, ale jakieś kolce musi mieć ta róża za 70 dolców. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.