Skocz do zawartości

adapter do bc6 dual power


mnich

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ładowarkę jak w temacie i nabyłem ostatnio pakiety z bratnich Chin: RHINO 460 ZIPPY batery. Jakiego potrzebuję adaptera by to zadziałało?

Przyznaję się, że w elektrykach jestem początkujący.

Może da się to jakoś samemu przerobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie potrzebujesz żadnego adaptera. Trzeba tylko potraktować wtyczkę serwisową nożykiem i ODPOWIEDNIO ją wetknąć.

UWAGA: można łatwo zrobić zwarcie, bo w BC6 gniazdo balansera ma zwarte ze sobą pierwsze dwa piny od prawej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie potrzebujesz żadnego adaptera. Trzeba tylko potraktować wtyczkę serwisową nożykiem i ODPOWIEDNIO ją wetknąć.

UWAGA: można łatwo zrobić zwarcie, bo w BC6 gniazdo balansera ma zwarte ze sobą pierwsze dwa piny od prawej strony.

OK, dzięki. Problem rozwiążany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć!

 

Odgrzeję ten temat.

 

Mam zamiar kupić ładowarkę BC6. Mam też kilka pakietów LiPo E-Sky od Belta i Lamy. Moje pytanie jest takie, jakiego typu końcówki mają pakiety E-Sky? Czy trzeba do nich dokupić jakąś przejściówkę? W necie znalazłem adaptery dla pakietów Dualsky/ALIGN/3E model/RCsystem, ale nigdzie nie piszą o E-sky.

 

Z góry dziękuję Wam za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.