Skocz do zawartości

Witam


ANDYXYZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Andrzej nie pije już od… o kurde to nie AA tylko RC

Modelarstwem bawie się od 18 lat więc jestem już pełnoletnim modelarzem :wink: .

Najbardziej lubię walczyć combatami i całkiem dobrze mi to wychodzi :Dhttp://www.rcpabianice.strefa.pl/m/200909mpPabianice/IMG_2472.html

Skromny jestem :rotfl: W świadku combatowym zwią mnie Fryzjer.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem że mam tu konto ale niepamiętałem o nicku ani haśle ( bo logowałem się automatycznie a tu ostatnio trzeba było wpisać) jeśli to możliwe to prosze skasować tamte konto.

W sprawie usunięcia zbędnego konta napisz do Administratora forum- znajdziesz go bez trudu.

Ale w świetle regulaminu dla porządku krawacik w kontrastowym kolorze otrzymasz. Pociesz się, że nie Ty pierwszy za taki numer dekorację w Mikołajowych barwach będziesz miał.

Noś z dumą to szczytne odznaczenie :wink: .

Za pół roku rany się zagoją i będziesz zdrów :wink: .

 

Na poprawienie pamięci jest skuteczne lekarstwo- niedawno jeden kolega podawał mi jego nazwę ale już zdążyłem ją zapomnieć :shock: - chyba muszę zwiększyć dawkę jak tylko dowiem się co to było :devil: .

 

Witaj Andrzeju na forum (szkoda tylko, że trochę niefortunne miałeś wejście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.