Skocz do zawartości

optic 6 i kabel usb


d.z.i.q

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli przewód jest prawidłowo wykonany to zwarte są we wtyczce dwa piny, które powodują blokowanie modułu W. Cz. w nadajniku. Zajrzyj do wtyczki (jeśli jest rozbieralna) i upewnij się czy są te dwa piny zmostkowane. Na stronie Piotra- Pitlaba znajdziesz więcej szczegółów.

Częste wyjmowanie modułu nadawczego jest niezbyt zdrowe dla złączy modułu- lubią się wyrabiać i z czasem pogarsza się styk.

Znajomy przez coś takiego ubił model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to są krawaty za pisanie nie na temat...

 

Czego dobitnym przykładem jest Twój wpis 8) :evil: .

Wyjęcie modułu nie zaszkodzi, a będziesz pewniejszy, że nic się nie stanie . ;]

Stanie się, stanie- tylko sporo później. Ale do odważnych podobno świat należy...

 

Edit:

EDIT: Mi ciągle wmawiano żeby wyjmować moduł bądź kwarc... :evil:

Kwarc - tak.

Modułu lepiej bez wyraźnej potrzeby nie wyjmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to są krawaty za pisanie nie na temat...

To było na temat, mistrzu LOGIKI.

Skoro stwierdziłem, że wprowadził w błąd, to znaczy że modułu nie trzeba wyciągać, bo jest odłączany. Nie moja wina, że masz problemy z prostym wnioskowaniem.

Za to obiecuję ci, że ty krawat zarobisz. Prędzej czy później. Bo to kolejny twój post NIE NA TEMAT.

 

Wyjęcie modułu nie zaszkodzi,

Zaszkodzi, co napisał przed tobą Rob Mc Fly, ale jak się nie czyta, tylko bezmyślnie próbuje dokopać, to takie są żałosne efekty.

 

a będziesz pewniejszy, że nic się nie stanie . ;]

Żeby być "pewniejszym", to wystarczy rozebrać wtyczkę i sprawdzić zwarcie pinów, jak napisał Rob Mc Fly, sprawdzić pobór prądu, jak napisałslawko_k lub sprawdzić czy zestaw testowy (odbiornik, serwo i zasilanie) reaguje na polecenia nadajnika przed i po włożeniu wtyczki, jak piszę ja. Moja metoda jest o tyle niebezpieczna, że nie zaleca się włączania odbiornika bez włączonego nadajnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytający otrzymał wyczerpującą odpowiedź.

Śmiecący w temacie otrzymali stosowne "nagrody".

Temat zamknięty no chyba, że ktoś będzie chciał dodać to do mnie napisze ja temat otworzę.... Jeśli będzie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.