Skocz do zawartości

Jaki silnik 3F o ciągu około 500g


Gość Kuba.K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potrzebuje kupić jakiś silnik 3F ktory będzie miał ciąg około 500g na pakiecie 2s. Chciałbym żeby cena była w granicach 50zł (bez regla itp). A nie znam się wql na silnikach 3f bo dobiero zaczynam z nimi zabawe :) Prosze o szybką pomoc

P.S Sklep z polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja chciałbym aby był na pakiet 7,4V napisałem!

Już nic Ci nie do radzam, bo zaraz jeszcze większy opie****** dostanę....

 

I have that motor more than one season of intensive use. I am fully sadisfied. I am using it with 2S 1000mAh zippy and 9*4,7 proppeler. it can stay in the air with that configuration almost 15min (not now,battery is old).thrust is aprx. 450g.

 

great product.

Powyżej masz komentaż do Do tego silnika na HK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sorry.. (jestem dzisaj wkurzony :) ) Jeżeli na 2s ciagnie 450g to bedzie ok. A przez to że zastosuje tam lżejszy pakiet i silnik to waga powinna wyjść około 400g. Będe go brał :) Chyba że znajde coś lepszego ale wątpie. Aluke, posiadasz ten silnik ??

P.S luke Dla Ciebie oczywiście +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej jaki model/zastosowanie sam ciąg 500g nic nie mówi.

Dokładnie. Skąd masz takie wyliczenia i założenia? Czy to tylko wybór "na oko"?

Masz już model, czy dopiero planujesz budowę/zakup?

Jeżeli zaczynasz zabawę, to bez problemu wystarczy ci klasyczny Dzwonek, np. TP 2410-09 z kv 900. Ja takim silnikiem napędzałem trnereka o masie pół kilograma i dawał radę latać, tyle, że dość wolno.

Poza tym, silnik musisz rozważać w zestawie ze śmigłem. Ten sam silnik, na różnych śmigłach da ci inny ciąg i prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to brak Ci podstawowej wiedzy a próbujesz walczyć z modelem który już konstrukcyjnie Cię przerasta.. cytuje :

Może i by było dobre ale jedno serwo bedzie za wolne na te lotki

uzasadnij mi to ? W dodatku o silnik śmiało mogłeś zapytać w tamtym temacie. Jeżeli już koniecznie się upierasz przy próbach ulotnienia tego modelu to tylko mocny napęd (czyt: silnik z pakietem 3s1p) i twoje zdolności pilotażowe mogą dać cień szansy na powodzenie projektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz Mesjasz, A skąd wiesz jakie ja posiadam zdolności pilotażowe?? Nie chce się tutaj kłucić. Pierwszego lotu ja nie będe robił tylko doświadczony modelarz. A później będe latał prawdopodobnie na kablu trenera :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po modelu sądzę że to Twoja radosna twórczość i na pewno nie pomaga Ci przy nim doświadczony modelarz :wink: Zapewne kąty zaklinowania płata , skłon, wyk-łon silnika wytrzymałość materiałów i konstrukcji , podstawowe prawa aerodynamiki i fizyki są Ci obce . Uwierz mi ja tez jestem ciągle zielony ale lubię grzebać godzinami po necie samemu szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i co róż ucząc się czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aerodynamiki i fizyki to nie sa one mi obce.. dużo dowiaduje sie na modelarni od inych modelarzy itp. Zreszta jestem najlepszy z fizyki w klasie 6 na koniec :) . A model nie jest moja

radosna twórczość

. Jest budowany z planów, tyle że konstrukcja jest ze stryroduru a nie konstrukcyjna :) Temat do zamknięcia bo się zaraz pokłucimy a tego nie chce :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.