Skocz do zawartości

Extra 260 z HK


Łukasz K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Na wiosne zamierzam kupić extrę z HK http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fhobbyking.com%2Fhobbycity%2Fstore%2Fuh_viewItem.asp%3FidProduct%3D7726%26Product_Name%3DExtra-260_EP_49inch_ARF

Zastanawiam się nad wyposażeniem,czyli serwa,regiel,akum i serwa

Tylko z tego co wyczytałem w zestawie jest akum,może miał ktoś ten model i mi powie co tam jest,a co trzeba dokupić.Jakie wyposażenie z HK proponujecie?Aha i ważna rzecz

CENA nie może przekraczać 120 dolarów(model,silnik,akum,serwa,regiel)

 

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Lukasz

Wlasnie wczoraj do mnie doszedl, zapomnij o akumulatorze w zestawie. Model ladnie wykonany , niestet w transporcie zmasakrowali mi troche kadlub i maske silnika. Nawiasem mowiac trzeba przerobic mocowanie silnika bo "domek" jest zdecydowanie za krotki. Jesli to ma byc twoj pierwszy model to "wstrzymaj konie". Dosyc cienki profil i ogolne gabaryty wskazuja ze bedzie on dosyc szybki i wrazliwy na sterowanie.

To tyle na goraco wiosna pewnie wzleci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz_to_ja: dwie uwagi

- oprócz ceny modelu zwróć uwagę na koszt przesyłki. Paczka to >40USD. No chyba, że pewniejszy (mniej pomiatają przesyłkami) i szybszy EMS - za 80 dołków.

- "latałem już asw". I tu niewątpliwie masz rację - ten nie będzie tak potulny (no, zresztą asw też mogą być różne modele). Mam wrażenie jednak, że nie doceniasz skali "niespokojności" tego modelu.

 

KrzysiekZ: OCB z tym akumulatorem? - z opisu wynika, że w tym zestawie nie ma.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.