Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Kuba12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników rc i uwięzi. Mam na imię Kuba i mam 13 lat. Interesuje się modelarstwem i mechaniką. Poza tym jeżdżę na BMX. Mam model samochodu savage x ss a poza tym samolot na uwięzi 1m rozpiętości. O modelarstwie troszkę wiem i mam nadzieję, żę na tym forum dowiem się dużo o samolotach i ich budowie

Pozdrawiam wszystkich

PS. Czy ten silniczek http://www.allegro.pl/item876497920_silnik_tajfun_nowy_2_5_cm.html będzie dobry do modelu na uwięzi o rozpiętości 1m. Przepraszam że tutaj, ale trochę mi się śpieszy, a nie mam jeszcze dostępu do innych działów forum :roll:

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie pisz posta pod postem, używaj opcji Edytuj.

Nie rób śmietnika z forum nie pisz byle gdzie, poczekaj spokojnie na dostęp do reszty forum i wtedy pytaj ale tam gdzie powinieneś.

Cierpliwość w modelarstwie jest bardzo ważna i raczej jej się trzymaj. Postępowaniem którego dałeś przykład powyżej na pewno nie przyśpieszysz dodania Cię do grona Użytkowników z uprawnieniami do pisania, a uzyskasz skutek wręcz przeciwny. To było ostatnie ustne ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.