Skocz do zawartości

Witam wszystkich =)


pancur

Rekomendowane odpowiedzi

Modelarstwem interesuje się od chyba 6klasy szkoły podstawowej, ale latam od 3lat =). Głównie moje klęski były powodowane brakiem dobrych wzorców do nasladowania do wiekszosci rzeczy dochodziłem sam. Inną stroną medalu byli nieuczciwi sprzedawcy zwlaszcza jedyny sklep modelarski Pan Jan we wrocławiu który sprzedał mi jako pierwszy model buckera jungmana 1:5. Zbudowałem jeszcze kilka modeli konstrukcje mysle mialy szanse latać ale wspaniałe ruskie silniki pokonały mnie.

Dopiero w erze internetu przetarłem oczy dzieki takiemu forum jak te. Czytający wypowiedzi ludzi którzy dawali cenne i uczciwe rady. Ostatnie 3 lata skupiłem się głównie na nauce latania pierwsze dwa modele gotowce kolejne juz sam budowałem z sukcesem. Myśle że mam dryg do tego i latam czasem znacznie lepiej od ludzi którzy latają dłużej odemnie.

 

Pozdrawim wszystkich i dziękuję autorom forum, że dzieki nim ludzie mają szanse zdobyć uczciwe i cenne informacje oraz jak w moim przypadku dobre wzorce do nasladowania.

 

WITAJCIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.