Jump to content

Czy się opłaca ? E-SKY 4ch


Damianos115

Recommended Posts

Jeżeli jest sprawna i nie zużyta to za 60 zł można się pokusić, ale trzeba pamiętać że to nie jest pełno zasięgowa aparatura (300m). Więc latanie tylko na małych dystansach i raczej niedrogimi modelami. Aparatura ma też całkiem spory apetyt na prąd. Piszę o wersji FM. Zależy też czym chcesz latać. Do depronów i prakfly styknie na początek ;)

Oczywiście końcowy wybór należy do Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Najpierw sobie kup tą, a jak Cię wciągnie to będziemy myśleli w ten czas o jakimś komputerowym radiu z większą ilością kanałów zaczynając od poczciwego Optica 6 (ok 500zł za samo radio) a skończywszy na..., no właśnie, tu już tylko zasobność kieszeni jest wyznacznikiem ;-)

 

Jak na razie wystarczy Ci takie radyjko na pierwsze kroki, odbiornik też E-skya (tani i na krótkie dystanse dobry) i serva np Tower Pro SG-90 Airplane lub nieco lepsze SG-91R

Nie bez znaczenia też możliwość podpięcia apki do komputera za pomocą kabelka. Na FMS to działa, a ćwicząc przed komputerem nic nie powinieneś fizycznie rozbić (chyba że nerwa poniesie), a nabierzesz podstawowych nawyków sterowania radio modelem co jest bardzo ważne. Często się zdarza że początkujący w stresowych sytuacjach rozbijają model przez brak nawyków (tracą głowę).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.