Skocz do zawartości

http://www.modele.sklep.pl/


karolsefory

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromny problem nie przysłali mi li-pol E max 2200 mah , 11,1V ubiegałem się o niego u nich telefonicznie mówili że będą rozwiązywać sprawę. Co ja właściwie mogę z tym zrobić. Nie otwierałem paczki przy kurierze bo byłem w szkole i mama odbierała. Proszę napiszcie bo nie mam pojęcia co mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zawsze można pojechać na wycieczkę do Wrocka i przy okazji ich przestraszyć, żeby się bali zanim kolejny raz czegoś do wora nie włożą przed wysłaniem :P he he he

 

Próbowałem podobną techniką ze Świętym Mikołajem, ale od tamtego czasu już się wogóle nie pojawił u mnie w piecu z prezentami :D

 

Jeśli pomogłem kliknij przy moim poście "pomógł", jeśli nie pomogłem to też kliknij ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy, przecież tydzień temu grzecznie odesłali mi mój balancer z naprawy gwarancyjnej, nawet się jakoś specjalnie o niego nie upominałem.

A wysłałem go dopiero co, chyba 15 lipca zeszłego roku.

Dobree, aż się popłakałem ze śmiechu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reklamacjami to niech ich szlak trafi!!!!

Jak mi padła ładowarka za prawie 600zł po tygodniu od kupienia to ją miałem spowrotem po pół roku !!!

Dla czego tak szybko?

A no dla tego że jak im miałem za tydzień sprawę założyć w sądzie to przyspieszyli starań żeby z reklamacji od Robbe wróciła. I głupie tłumaczenie do tego... (szkoda gadać) - a co mnie obchodzi to jako klienta że się zmienił dystrybutor w Polsce, albo że Niemcy nie wyślą ładowarki bo czekają aż RCSKORPION złoży zamówienie bo im się samej ładowarki nie opłaca wysłać?! Jakaś paranoja :[

A poza tym uzgadniać coś nimi przez telefon lub pisać to jak gadać do sedesu :/ Jest tak tak tak, a efekt i tak taki sam, czyli do D*** :/ Czasami mam wrażenie jak by jedną paczkę robiło tam tuzin obcokrajowców którzy nie mogą się dogadać bo każdy inny język pojemaje ;) Niestety brak organizacji pracy i bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa razy zamawiałem w modele.sklep.pl paczki dochodziły szybko, ze wszystkimi przedmiotami jakie zamawiałem :D Ale nie wszystko było tak super, np. sklejka (2 arkusze 310x1000mm :!: ) zamiast 3mm przyszła 2mm. Jednym słowem :ass:

 

 

Po wypowiedzi utopii postanowiłem edytować mój post.

Ja składałem zamówienia w modele.sklep.pl w dniach:

1) "Wednesday, 18 June 2008"

2) "Thursday, 11 December 2008"

Od tamtej pory nie zamawiałem u nich żadnego towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba! Ja mam dowód na dniach że tam pracują daltoniści :]

Zamówiłem folię pomarańczowa i czerwoną, przyszła żółta i pomarańczowa =[ ! Ale już jakos to przeżyje i nie będę się bawił z nimi w odsyłanie.... chyba ze patrząc na nią się zdrażnię na tyle że jednak odeślę :/

 

Dla czego tam zamawiam?

Bo mają bardzo duży wybór na stronie internetowej + program lojalnościowy.

 

Jeśli chodzi o balsę, sosnę pod każda postacią to stanowczo odradzam robienie tam zakupów!!! Ani raz mi się nie zdarzyło żeby z tam tond nie przyszło wszytko powichrowane, jak by trzymali to w jakiejś dziurawej stodole na wolnym powietrzu. Takie rzeczy zamawiam zawsze z "Modelarni" lub majsterklepki. Przynajmniej wiem że jak mi z tamtad paczka przyjdzie to się nie zdenerwuję i wszytko co zamówiłem będę mógł użyć do budowy modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.