Skocz do zawartości

MiG-29RC


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam cię kolego rosomak.

 

Przepiękna robota.. Uważam, że MIG-29 to najładniejszy myśliwiec na Świecie.. Od zawsze mi się bardzo podobał:) Marzę o modelu Miga, i pewnie go popełnię, ale nie wiem kiedy.. Niestety chroniczny brak czasu.. :( Z nadejściem wiosny - praca zawodowa mnie pochłania do końca.. Pozostaje mi więc podziwiać Twoją maszynę, albo jakiś zestaw.. :)

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Waldi...

Dasz rade! Nie tlumacz brakiem czasu... To wbrew pozorom wcale nie pochlania az tyle roboczogodzin. Depron moze i jest niepowaznym materialem w modelarstwie, ale napewno latwym w obrobce i na tyle sztywnym, by ograniczyc ilosc elementow do niezbednego minimum. Do tego wystarczy ostry skalpel i papier scierny by wykonac wszystko, zatem bierz sie do pracy! Powodzenia i czekam na efekty... Wiosna bedziesz juz latal, a nie "lepil klepki" i patrzyl jak inni to robia...

Zestaw? Osobiscie uwazam (moge sie mylic), ze zestaw oferuje zbyt male wymiary, zbyt duza mase i zbyt wygorowana cene... Ale to moje subiektywne odczucie

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosomak - dzięki że we mnie wierzysz.. :) Muszę przemyśleć sprawę budowy.. Nie lubię niedokończonych robót.. A pewnie doskonale wiesz - bo chyba też jesteś związany z lotnictwem - że szczególnie wiosną jest intensywna praca. W moim przypadku do końca sezonu.. ;) Ale MIG'a i ta zrobię.. Choćby ze wspomnianego zestawu.. :) Znalazłem taki zestaw http://www.nitroplanes.com/hchomiedfelt.html

ale gdzież mu tam do Twojej maszyny. Masz niesamowity fach w rękach a twoje posty wywołały falę zachwytów i wcale mnie to nie dziwi.. Będę śledził przebieg Twojej pracy i czasem się wtrącę z pytaniem.. ;)

 

Serdecznie pozdrawiam,

Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Witam ponownie...

 

...Medrcy zwykli mawiac, ze "diabel tkwi w szczegolach" dlatego niewiele myslac nad zasadnoscia tego przyslowia postanowilem nieco tych szczegolow dopracowac... Spiesze zatem poinformowac tych, ktorzy wirtualnie sa ze mna.

Niby nic sie nie zmienilo, a jednak po dodaniu kilku znakow, numerow i informacji eksploatacyjnych na platowcu zaczal tak jakos "charakternie" wygladac... Nie moja rola oceniac, czy wyglada lepiej czy gorzej, dlatego w tej kwestii zdam sie na wasze opinie. Malowanie mam juz prawie za soba- i dobrze, bo nie przepadam... Teraz zabiore sie za wnetrze kabiny i uzbrojenie, a tym czasem pokazuje co juz wyszlo

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Witajcie

 

Waldi moj MiG stacjonuje narazie na szafie :D . Troche jestem zabiegany ostatnio, ale juz niebawem zaprezentuje wnetrze kabiny wraz z pilotem... Malowanie MiG-a oczywiscie z Malborka...

Kolego damdam, prosze o cierpliwosc. Zaplanowalem nieco powiesic pod skrzydlami, dlatego foto spod samolotu nieco mija sie poki co z celem. No chyba, ze az tak Ci zalezy? Powiedz, a wrzuce foto od spodu.

Koledzy, dla tych, ktorzy nie sledza watku w dziale "filmiki lotnicze" podpowiadam, ze mozna tam znalezc link do filmu z lotow prototypem tego modelu...

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam wszystkich i dziekuje za slowa uznania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depron już do mnie dotarł. W trsnsporcie załamał się na w dwóch miejscach, tworząc trzy równe 1,2 metrowe pasy, ale mam nadzieje, że wyrzeźbie z tego coś. Teraz pytanko - co wzmacnia skrzydło i czy jest z jednej płyty 6mm na grubość? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie...

 

Korzystajac z kilku chwil wolnego czasu wykonalem kabinke wraz z wyposazeniem w postaci popiersia pilota :D

Tak jak w oryginale pilot ma na glowie helm ZSz-5A... No przynajmniej tak mi sie wydaje, ze na pierwszy rzut oka tak moze wygladac...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

No i wraz z pozostaloscia:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

.... Nastepnym etapem bedzie wykonanie podwieszen. Mysle, ze nie ma wiekszego sensu obwieszac modelu pelnym zestawem uzbrojenia. Planuje powiesic dwie rakiety R-77 i jakas szkolna.

.... Mam pytanko do braci modelarskiej: Jak myslicie? Ile mozna za to wolac? Chodzi mi po glowie, zeby sprzedac ten modelik. Nie mam jednak zielonego pojecia ile moge za to chciec.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.