Skocz do zawartości

przeróbka 2.4 [MC12]


baczek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

szukałem tematu na ten temat ale żadnego tematu nie znalazłem więc piszę nowy.

czytałem kiedyś że jest możliwość przyłączenia do aparatury modułu 2.4 podpinając go do gniazda trenera

czy jest to prawda ? czy jest możliwość przyłączenia tego modułu do mc 12

 

http://www.unitedhobbies.com/UNITEDHOBBIES/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9770&Product_Name=Corona_2.4Ghz_DIY_Module_&_RX_(DSSS)_

 

za wszelkie informacje dziękuje i pozdrawiam Baczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten moduł włożyłem do Optica w 20min z czego 10min zastanawiałem się gdzie umieścić go oraz przycisk.

Jeśli chcesz zostawić orginalne 35MHz tak jak ja chciałem to musisz koniecznie sygnał ppm dać przez przełącznik żeby na zmianę szedł do modułu 35MHz i do 2,4GHz. Z zasilaniem robisz tak samo.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

szukałem tematu na ten temat ale żadnego tematu nie znalazłem więc piszę nowy.

czytałem kiedyś że jest możliwość przyłączenia do aparatury modułu 2.4 podpinając go do gniazda trenera

czy jest to prawda ? czy jest możliwość przyłączenia tego modułu do mc 12

 

http://www.unitedhobbies.com/UNITEDHOBBIES/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9770&Product_Name=Corona_2.4Ghz_DIY_Module_&_RX_(DSSS)_

 

za wszelkie informacje dziękuje i pozdrawiam Baczek

Dlaczego nie dopisałeś w temacie tego ze przeróbka dotyczy MC12, chyba że chcesz 2,4 przerobić na dwie sztuki 1,2 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Z powodzeniem zamontowałem moduł Corona DSSS w aparaturach: optic6, eclipse7, MX12, MX16, Turnigy9x, WFLY09, Falshx5, mc12, mc16, sanwa rd8000

 

Chodzi bezproblemowo. W mieście między budynkami zasięg ok 800m. Za miastem wzdłóż drogi 2400m na wyskokości ok 1m. Myślę, że można to x3 pomnożyć w powietrzu. Trzeba tylko pamietać, że moduł DIY zasilać trzeba min. napięciem 8V. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Do baczek.

Co z tym modolem do MC12? Zalozyles joz? :)

Jestem niedzielnym modelarzem, a tam gdzie latam (pierwszy model easy star)zaczyna byc ciasno z czestotliwoscia. :cry:

Daj cynk,tez bym cos takiego zapial.Zastanawiam sie ,pomiedzy Corona 2.4Ghz DIY Module & RX (DSSS) aModuł 2,4GHz IS-8D - Graupner, Futaba - FHSS V3 - KIT.Ten drugi testuje wlasnie Ładziak.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.