Jump to content

Pytanie Lama V3


koszkin

Recommended Posts

Witam

 

Przedwczoraj kupiłem Lame V3. Dzisiaj postanowiłem odpalić to cudo i zobaczyć jak to lata... napotkałem dwa problemy. Pierwszy z nich: Po podkręceniu obrotów wirnika lamka zaczyna uciekać na prawo (oczywiście trymery są ustawione centralnie drążek kierunkowy tak samo)

 

Kolejna sprawa... w pewnym momencie serwa zaczęły wariować (same z siebie) Dopiero po odłączeniu zasilania wszystko wróciło do normy.

 

No i na sam koniec... cały czas mam problem z tarczą , nie zaliczyłem żadnego kreta a tarcza cały czas rozdziela na dwie części, co mam z tym zrobić. (patrz foto)

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Z góry dzięki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

1. możesz spróbowac delikatnie podregulowac żyro w module 4 in 1 ale nie spodziewaj się cudów. ogon w lamie dryfuje wraz ze spadkiem napięcia. wsadzisz nowy akum i wytrymujesz a za chwilę się już kreci i od nowa trzeba trymować.

2. jakiś chwilowy brak zasięgu. sprawdz nadajnik, odbiornik anteny itd. może po prostu zaczełą ci komórka dzwonić i zakłóciło

3. no fakt rozpadło się. daj odrobinkę kleju i wsadź jedno w drugie i

Link to comment
Share on other sites

Tarcze już skleiłem... do tej pory zdążyłem przez nią połamać dwie pary śmigieł.... jednak siadam na symulator. Kierowanie czymś takim jak Lama puki co dla mnie jest jak siadanie za sterami Miga -29. Dzięki za radę

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.