Skocz do zawartości

Pytanie Lama V3


koszkin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedwczoraj kupiłem Lame V3. Dzisiaj postanowiłem odpalić to cudo i zobaczyć jak to lata... napotkałem dwa problemy. Pierwszy z nich: Po podkręceniu obrotów wirnika lamka zaczyna uciekać na prawo (oczywiście trymery są ustawione centralnie drążek kierunkowy tak samo)

 

Kolejna sprawa... w pewnym momencie serwa zaczęły wariować (same z siebie) Dopiero po odłączeniu zasilania wszystko wróciło do normy.

 

No i na sam koniec... cały czas mam problem z tarczą , nie zaliczyłem żadnego kreta a tarcza cały czas rozdziela na dwie części, co mam z tym zrobić. (patrz foto)

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. możesz spróbowac delikatnie podregulowac żyro w module 4 in 1 ale nie spodziewaj się cudów. ogon w lamie dryfuje wraz ze spadkiem napięcia. wsadzisz nowy akum i wytrymujesz a za chwilę się już kreci i od nowa trzeba trymować.

2. jakiś chwilowy brak zasięgu. sprawdz nadajnik, odbiornik anteny itd. może po prostu zaczełą ci komórka dzwonić i zakłóciło

3. no fakt rozpadło się. daj odrobinkę kleju i wsadź jedno w drugie i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.