Skocz do zawartości

Futaba T10CP+Phoenix RC problem z podłączeniem


Gość miszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Futabe T10CP działającej w systemie 2.4 GHz. Kupiłem interface do symulatora Phoenix RC podłączam aparature i niestety nie działa... Z listy próbowałem wybrać Futabe T9CP(ponieważ 10'tki nie ma na liście Phoenix'a) oraz zainstalować nową aparaturę ale komputer chyba jej nie widzi. Ciągle wyświetla mi się komunikat "Please reconnect or switch on your transmitter". Na mój gust komputer po prostu jej "nie widzi" czy to kwestia sterowników? Jeśli tak to skąd je wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącz w PPM i powinno pomóc. Wyciągnij moduł wcześniej. Poza tym jak włożysz wtyczkę do nadajnika to nadajnik sam się włączy , to samo było w 9CAPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedź stronę www.pitlab.pl tam są opisy gniazd i kable do symulatorów. Gniazdo symulatora w 9CAP i T10 są takie same pod względem fizycznym i elektrycznym. Ja zrobiłem sobie kabel sam wg. pitlaba i radio samo się włączało, tak było w FF9 i tak jest w T10CP którą teraz posiadam. Podłączam przez Smart Propo plus i ppjoy i w FMS śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie byłem już wcześniej i też zauważyłem, że te gniazda są identyczne. Niestety nawet gdy ustawie w symulatorze Futabe T9CP dalej widze ten sam komunikat. Jeśli wejde w panel sterowania---->kontrolery gier (gdzie zazwyczaj widać było inne aparatury) nic tam nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.