Skocz do zawartości

Regulator sbay


Krzysztof-G2

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to miałby być zestaw na rozpoczęcie przygody z modelarstwem wiec powinien być w marę uniwersalny, tak mi się wydaje :? Chce go zastosować do np. RWD 5 by skazoo

 

Po drugie chodziło mi czy ten regiel jest wart swojej ceny bo z tego co widzę to jest bardzo tani.

 

Po trzecie silnika jeszcze nie mam wiec kupie taki, ale jest tam jeszcze jeden dzwonek TP, lecz jest chyba za słaby.

 

Po czwarte silnik i regiel będzie prawdopodobnie zasilany na 3s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasował - silnik nie ma zabójczo wysokiego kV prądowo wytrzyma, napięciowo również .

 

Zbyt mocny silnik na początek też nie jest wskazany bo może sprawiać tylko kłopoty nadmiarem mocy ale akurat ten co wybrałeś powinien wystarczyć do kilku modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak regiel z tym silnikiem będzie współpracował. Choć proponował bym ci dorzucić 20zł i kupić naprzykład taki : http://abc-rc.pl/p/9/527/silnik_c2830;09_kv1300-silniki_elektryczne.html Gdzieś na forum była o nim recenzja i jest to dobry silnik jak za swoją cenę i posłuży ci napewno dłużej i lepiej niz ten dzwonek z TP .Sam miałem zamawiać taki zestaw ale koledzy z forum powiedzieli mi żeby lepiej zainwestowac pare zł więcej i mieć coś lepszego niż wydać na taki dzwonek który nie jest zbyt dobry. I po przemyśleniu stwierdiłem że będe zamawiał z HK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.