Skocz do zawartości

Spotkanie modelarskie na Lotnisku w Polskiej Nowej Wsi


Arkos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z Omblerem chcemy zorganizować spotkanie modelarskie na Lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem, ( http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.632949,17.781923&daddr=&hl=pl&geocode=&mra=mi&mrsp=0&sz=15&sll=50.630491,17.780771&sspn=0.019382,0.038581&ie=UTF8&t=h&z=15 ) Przy okazji spotkania modelarskiego chcemy zorganizować zręcznościowe potyczki śmigłowców, zastanawiamy się ilu pilotów byłoby chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w spotkaniu. Konkurencje typu przewracanie butelek na czas, lot z miejsca na miejsce itp. Dobra zabawa przede wszystkim, a przy okazji na pewno znajdą się ciekawe nagrody dla najszybszych.

Impreza dwu dniowa z noclegiem wg. wyboru dla chcących zostać na noc nie zobowiązująco z wyżywieniem, napojami procentowymi i ogniskiem pod zadaszeniem w www.restauracja-urban.pl . Przewidywany koszt od uczestnika z noclegiem i wyżywieniem ok. 100 zł do skalkulowania jeszcze. Bez noclegu tylko koszt ogniska i piwa.

Termin spotkania lipiec – sierpień 2010r, do ustalenia jeszcze. Ze względu na to, że kolega Marcin (właściciel restauracji i hotelu) w soboty i niedziele zawsze ma wesela spotkanie musiało by się odbyć w środku tygodnia, wtorek – środa lub środa – czwartek. Myślę, że dość neutralny charakter tego co napisałem zachęci osoby do przybycia. Zapraszamy również pilotów szybowców, holowników i samolotów akrobacyjnych.

 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod tym linkiem

 

http://www.ossm.pl/zgloszenia.cgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie Moi Drodzy ponownie !

 

Już wszystkie sprawy związane z organizacja pikniku modelarskiego się wyjaśniły więc mogę przedstawić mniej więcej jak sprawa wygląda.

Zapraszamy Wszystkich na godzinę 10:00 24-25 lipca 2010r, składka wynosi 70 zł od osoby i w tym jest :

 

Sobota

 

-kawa non stop

-dwa piwa

-wieczorem ognisko – kiełbasa, karczek, pieczywo

 

Niedziela

 

-kawa

-dwa piwa

-obiad – kluski, sos, czerwona kapusta, zrazy zawijane

 

Oprócz tego piwo będzie lane z dystrybutora za 3,50 zł 0.5l

 

W hotelu będzie parę pokoi dostępnych w cenie 50 zł od osoby.

Namioty można rozbić na lotnisku.

 

Program imprezy luźny, ustalimy na miejscu w Naszym gronie potyczkę śmigłowcową i loty wolne. Do dyspozycji będzie całe lotnisko. Można przywieźć wszystkie modele jakie posiadacie. Wsparcie medialne zapewni nam TV Opole, wstępnie ustalone.

 

Zapraszamy Wszystkich chętnych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.