Jump to content

Wodzu 7

Modelarz
 • Content Count

  354
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Imię
  Wojtek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No i SUPER. Ze względu na to,ze kilku zawodników ACES może przyjechać tylko w niedziele,ustaliliśmy wstępnie : w sobotę latamy bez spinki 5 rund WW I i WW II ESA,potem podsumowanie P.P. ESA 2019,pokazowa walka powietrzna ACES dla tych co nigdy nie widzieli,ognisko lub grill i integracja szeroko pojętą w niedzielę 6 runda i finał ESA,po zakończeniu P.P. ACES. Biwakujemy na polu pod namiocikiem. Pozdrawiam Wojtek.
 2. Zawody mają się odbyć na dużej łące i stąd pomysł organizatorów,aby w tym terminie rozegrać również P.P. ACES. M.P. ESA mają być dwudniowe,po 6 rund w WW I i II oraz finały.Mamy dwa pomysły: 1.w sobotę latamy do oporu czyli 6 rund ESA,potem ognisko i integracja a w niedzię od g.10 finały ESA a od 11,30-12 g. ACES 2.w sobotę latamy 5 rund ESA i rundę ACES,potem ognisko i integracja a w niedziele od g.10 6 runda i finały ESA a póżniej 2 i 3 runda oraz finały ACES. Napiszcie proszę ACES-owcy czy chcielibyście wogóle przyjechać do Wielunia i która opcja Wam bardziej pasuje. Nocleg pod namiotem lub w szkole.Więcej info wkrótce od organizatora. Pozdrawiam Wojtek.
 3. Ładowarka może być,ale nie kupuj u angoli,bo w Hobby King, Bangood czy innego Chińczyka znajdziesz w tej samej cenie tylko w dolarach. Pozdrawiam Wojtek.
 4. Brawo Panowie.Szkoda,że jest was tylko dwóch,ale może ktoś się jeszcze dołączy.My latamy w trójkę i jest znacznie ciekawiej.Wytrwałości w treningach i do zobaczenia na zawodach.Oby w Płocku. Pozdrawiam Wojtek.
 5. To chyba jakiś licencyjny francuski Morane Saulnier 406. Pozdrawiam Wojtek
 6. Mistrzostwa oficjalnie są co dwa lata.Oslona silnika jest obowiązkowa w modelu. Pzdr. Wojtek.
 7. A max. obroty silnika to 15500 dla 4 cm3. Pzdr. Wojtek.
 8. Piękny .Powodzenia przy oblocie.Mam tylko jedną uwagę,czy to złudzenie,czy też kołpak śmigła ma bicie przy małych obrotach silnika ?Czekam na film z oblotu. Pozdrawiam Wojtek.
 9. Szkoda,że się tak szybko poddajesz.Sądząc po odgłosie lądowanie nie należało do kategorii "miękkie" ale mimo wszystko model jest do naprawy.Ja bym naprawił zmienił ustawienia i latał. Pozdrawiam Wojtek.
 10. Panowie,combat to nie jest jakaś popierdółka tylko konkurencja,która jest pod patronatem międzynarodowej organizacji o nazwie ACES.Możecie sobie dywagowac ile chcecie na temat co jest lepsze,co jest gorsze i co bym zmienił,ale wszelkie zmiany wymagą odpowiednich procedur formalnych-zgłoszenia zmian,głosowania międzynarodowego itd,itp.A przede wszystkim aby proponować jakieś zmiany trzeba BYĆ AKTYWNYM ZAWODNIKIEM a nie TEORETYKIEM-DYSKUTANTEM.Ja nie proponuję aby w klasie F3F latac 20 baz,albo ograniczyć masę modelu do np. 2 kg.bo nie latam w tej klasie i się nie wpierdzielam.Spalina żyje i jeszcze długo będzie żyła bo ten dżwięk i smród spalonego śledzia jest kwintesencją TEJ KATEGORII.Poprawne wyregulowanie silnika spalinowego jest sztuką, przy której przełaczenie pstryczka w nadajniku aby włączyć silnik elektryczny jest niczym. Z modelarskim pozdrowieniem i ku chwale aircombatu Wojtek.
 11. Rewelacja.Zakochałem się,oczywiście w modelu a nie w Tobie,chociaż pięknie go zrobiłeś.Ja w moim Bf-109 z 3D-labu dorobiłem ster kierunku i nie jest to jakaś skomplikowana czynność,tylko trzeba to sobie przemyśleć i przygotować przed montażem kadłuba-wklejanie bowdena. Czekam na film z oblotu i trzymam kciuki. Pozdrawiam Wojtek.
 12. Znowu zbyt ładny do walki.Jeszcze parę sztuk i pospadają z telewizora .Mam nadzieję,że jak się skończy pandemia weżmiesz jeden i przyjedziesz na zawody ESA. Pozdrawiam Wojtek.
 13. He,he,zagapił się na kapelusz.Gratulacje,lata pięknie. Pzdr. Wojtek.
 14. Tego B-25 postaw na telewizor, a walcz na zawodach tymi 11 ESA-mi.W czasie walki nie można obawiać się o model,bo nigdy nie zwyciężysz. Pozdrawiam Wojtek.
 15. O ja pierdziu...toto wygląda jakby coś rozleciało się w locie i spadało,ale gratulacje,że leciało? Pzdr. Wojtek.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.