Jump to content

Wodzu 7

Modelarz
 • Content Count

  342
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Imię
  Wojtek
 1. He,he,zagapił się na kapelusz.Gratulacje,lata pięknie. Pzdr. Wojtek.
 2. Tego B-25 postaw na telewizor, a walcz na zawodach tymi 11 ESA-mi.W czasie walki nie można obawiać się o model,bo nigdy nie zwyciężysz. Pozdrawiam Wojtek.
 3. O ja pierdziu...toto wygląda jakby coś rozleciało się w locie i spadało,ale gratulacje,że leciało? Pzdr. Wojtek.
 4. Fajny pomysł,ale byłby jeszcze fajniejszy gdybyś go zrobił w skali 1:12 ,bo wtedy paru kolegów mogło by u Ciebie zamówić taki model-w Polsce chyba go jeszcze nie ma.Mam pytanie,co Ty rozumiesz pod pojęciem gotowy do lotu,bo mój drukowany Bf-109 o rozpiętości 92 cm z serwami,,odbiornikiem,regulatorem ,silnikiem i pakietem a bez malowania waży 977 g. i jest wydrukowany z PLA. Pzdr. Wojtek.
 5. Gratulacje.To był piękny wieczór w Zakopanem. Pozdrawiam Wojtek.
 6. To jest jakaś masakra.Skontaktuj się z kolegami z Eskadry Warszawskie Jastrzębie,zbuduj lub kup model i umów się na wspólne latanie.To najlepszy sposób aby załapać bakcyla aircombatu. Pozdrawiam Wojtek.
 7. Brawo.Już nie mogę się doczekać skoków w Zakopanem ???. Pozdrawiam Wojtek.
 8. Gratulacje Dawid.Kolejny piękny dzień.Tak trzymaj?. Pozdrawiam Wojtek.
 9. Gratulacje Dawid ?.Polska potęgą jest i basta ?.Tak trzymaj dalej . Pozdrawiam Wojtek.
 10. Gratulacje Dawid ?.Tak lataj ?. Pozdrawiam Wojtek.
 11. Cześć. Dzięki za chęci,ale obecnie większość lata na OS 25 FX ze względu na ich parametry.Część modelarzy z dawnego bloku wschodniego lata 3,5 cm3 rodzimej produkcji.Napęd elektryczny wchodzi coraz bardziej,ale to trochę droga zabawa.W razie kraksy oprócz uszkodzonego modelu,w 90% uszkadza się 6-cio celowy pakiet od 1800 do 3000 mAh.Po 2-3 kraksach stwierdzisz,że lepiej kupić za 120 euro silnik,który rzadko się uszkodzi przy kontakcie z ziemią. Pozdrawiam Wojtek.
 12. Kartka A4 ma zastosowanie tylko w ACES i to tylko w WW II bo według europejskiego regulaminu w WW I nie można stosować karabinów.Za to w ESA można na całej rozpiętości w obydwu klasach. Pozdrawiam Wojtek.
 13. Cześć. Pisz na maila peciak7@o2.pl Pzdr. Wojtek.
 14. Też proszę nr tel. do p. Andrzeja na PW. Pzdr. Wojtek.
 15. Robert,to chyba jedyne lotnisko modelarskie w Polsce na którym jest siatka bezpieczeństwa. Zdradż jaki był koszt tej siatki i jej zamontowania ? Pzdr. Wojtek
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.