Jump to content

Wodzu 7

Modelarz
 • Content Count

  376
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Wodzu 7

 • Birthday 11/22/1960

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Imię
  Wojtek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podobno latali bez tasiemek, tak na żywca.....
 2. Szkoda ,że bez turbiny. Nikt nie śmiałby kwestionować cięcia po pojawieniu się konfetti na niebie...
 3. Cześć. Mam pytanie odnośnie nowych przepisów w kontekście pokazów, zawodów i pikników modelarskich. Ze względu na popularyzację, często zawody ESA robimy na stadionach piłkarskich w mieście. Organizatorem są koledzy modelarze często nigdzie nie zrzeszeni, a sponsorem np. urząd miasta, dom kultury itp. Latamy oczywiście tylko nad płytą piłkarską, mamy wydzieloną linię bezpieczeństwa , na bieżni są stanowiska startowe, potem boksy zawodników a za siatką na trybunach publiczność. Podobnie jest na lotniskach modelarskich i aeroklubowych tylko bez siatek i trybun. We wszystkich przypadkach nie ma możliwości zachowania odległości 150 m od skupisk ludzi - zawodników i widzów, a na stadionie dodatkowo 150 m od zabudowań. Jedynie 120 m. w górę nie stanowi problemu, bo tak wysoko nie latamy. Czy na tego typu imprezy organizatorzy musza załatwiać specjalne zezwolenia z ULC ? Pierwsze zawody przewidujemy na „Dzień Wiosny” i nie chcielibyśmy sezonu zaczynać od łamania przepisów . Pozdrawiam Wojtek.
 4. Kiedyś w Castoramie można było kupić dwu-składnikową żywicę o nazwie „Płynny metal” firmy Dragon - polecam. Sprawdż na stronie www.dragon.biz.pl Pzdr. Wojtek.
 5. GRATULACJE. Jesteście Wspaniali. Dzięki Wam przeżywamy wspaniałe chwile w te szare zimowe dni. Oby tak dalej. Pozdrawiam Wojtek.
 6. Rewelacja.Gratulacje.Dzięki Wam Nowy Rok rozpoczął się fantastycznie.Tak trzymać. Pozdrawiam i Wszystkiego Najlepszego w 2021 roku.
 7. Brawo Panowie, gratulacje za brąz ???. Pozdrawiam Wojtek.
 8. Piękny.Gratulacje.Co do pakietów to się nie łudź ,my latamy na 1800 Ah 6s i ledwo wystarcza ,no chyba że masz super oszczędny silnik.Tak naprawdę to w/g regulaminu trzeba wylatać na pełnym gazie ponad 8 min. (zdaje mi się że w sumie 8,30 ale dokładnie nie pamiętam) Pozdrawiam Wojtek.
 9. Kabinkę pryśnij jasnoniebieską farbą od środka. Odpada robota z maskowaniem. Pzdr. Wojtek.
 10. Hien do aircombata 1:12 ma równo 1 m. więc plany Fary do tej klasy nie pasują. Pzdr. Wojtek.
 11. Proszę o ponowne zapisy na zawody w Świdnicy-do czwartku wieczorem. Pozdrawiam Wojtek. P.S. W Wieluniu prawdopodobnie nie będzie zawodów ACES w niedzielę.
 12. W imieniu Organizatorów ogłaszam przesunięcie zawodów o tydzień, ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. ESA - 03.10.2020 ACES - 04.10.2020 Oby pogoda Nam sprzyjała. Pozdrawiam Wojtek.
 13. Marcin,jak zawsze jesteś rewelacyjny,po prostu the besciak????????
 14. Witam. W naszej eskadrze na 11 ankietowanych w sprawie pierwszego terminu odpowiedziało: Tak-3 Nie-4 Nie wiem-2 Na jeden dzień-2(tu jestem też ja , bo w niedzielę mam komunię w rodzinie) Pomimo tak niekorzystnego wyniku myślę,ze trzeba te MP rozegrać w pierwszym terminie bo nie wiadomo co póżniej będzie z covidem i pogodą. Pozdrawiam Wojtek.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.