Skocz do zawartości

Edge 540 z tmpro


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że przymierzam się do zakupu edge 540 tm pro ( http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5191 ) to zastanawiam się nad elektroniką do niego, z czego moje pytanie jaki silnik itd...

Ma być jak najtaniej(tak do około 350 zł z przesyłką)

 

 

Miałem ten model rok temu i mi się bardzo spodobał,ale musiałem go sprzedać bo nie miałem kasy na odbiornik futaby...

 

 

Wiem że wcześniej pisałem o "extra 260" ale rozmyśliłem się bo troche drogo i nie miałbym szans zebrać takiej kasy(bo ok 600zł) do czerwca.A tak to sprzedam Asw 28-i tak nudzi mnie powolne latanie.

 

 

 

Pozdrawim Łukasz K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Miałem ten model rok temu i mi się bardzo spodobał,ale musiałem go sprzedać bo nie miałem kasy na odbiornik futaby...

Skoro miałeś już ten model w przeszłości i latałeś nim...i podobał ci się, to chyba wiesz co do niego wsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Czas uzupełnić hangar:

Edge 540 tmpro - sprzedany:/

silnik tmpro-okolo 1.4kg ciagu

Regiel: 25a

Akumulator 1000mah

Serwa: 4 Tower Pro SG-91R

^

^

^

 

To pisałeś w w swoim temacie,, moje modele".

 

Czyli:

 

Silnik poszukaj o ciągu takim jak pisałeś, czyli 1,4, ale wydaje mi się że takiego ciągu nie miał, bo regulator 25A by był za mały. W opisie modelu podają Towerpro 2408-21T.

Regulator już wiesz, 25A, np. Mag8 25A z Tower Pro.

Pakiet pisałeś 1000 mAh, to był 2s czy 3s ?

Serwa juz wiesz, SG91r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego Edga.

 

Jest tam silnik Turnigy 3530 a regulator Dualsky 30A.

 

Tak to wygląda.

 

Dołączona grafika

 

Jeżeli chcesz polatać tym modelem bez stresu to powinieneś go wzmocnić i najlepiej zmienić podwozie. Ja urwałem swoje podczas pierwszego startu na kępie trawy. Ale sobie polatałem i uważam że z podwoziem lata lepiej :wink: Wyrzuciłem ten dural (?) i golenie mam z drutu mocowane do dna i półwręgi.

 

Dołączona grafika

 

Edit: dno też przerobiłem co niestety widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe wyposażenie nawet nawet, ale silnik można montować tylko za wręgą więc odpada, z resztą jest za słaby. Producent poleca AXI 2808xx więc sensownym wyjściem jest chiński zamiennik .

 

Do mnie takie wyposażenie, też do tego modelu.:

 

pakiet

silnik

rygiel

Reasumując, Twój rygiel, serwa i pakiet są ok, zmień silnik na coś w moim albo alyana stylu i będzie ok, przy czym być może będzie potrzebny mocniejszy pakiet bo 1000mah 25C będzie na granicy jeśli weźmiesz silnik z mojego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.