Skocz do zawartości

Futaba FC-16


Krzysztof-G2

Rekomendowane odpowiedzi

Stara to może być kobieta albo wino.Aparatura musi być dostosowana do twoich potrzeb,których nie określiłeś.Ogólnie radio jest bardzo dobre i ma proste menu.Jeżeli nie masz zamiaru uprawiać ekstremalnego Heli to daje radę i wszystko jest kwestią dobrej ceny.Ja mam już 6 lat tą apkę i w samolotach nie narzekam.Do Heli używam Spektruma.Siema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie masz szajby na nowosci to bym Ci radził poszukac FC 18 plus lub model FC 28 , Miałem i oprogramowanie jest wystarczajace do wszystkiego . Jedynie jak kupisz uzywany nadajnik to zalecał bym sprawdzenie tory w.cz w serwisie , jeszcze można posprawdzac potencjometry dragów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie na początek powinna starczyć. A po ile stoją nadajniki fc-16?

nie kieruj sie przy wyborze aparatury ze na razie wystarczy . Ja tak zrobiłem i jak sie okzalo zmieniałem juz 4 aparatury , Teraz mam Futabe 9 ZAP i juz chyba przy niej juz zostane bo odpowiada mi jej program i tzw. chwyt , czyli to co pod paluchami czuje :D . A ceny sa naprawde rozne . Możesz zmienic na modne obecnie 2,4G ja latam na 35 pcm i odpukac zero problemów .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj się, to stare ale jare radio tak jak Mercedes C klasa i starsze beczki w których przekrecił sie 3 razy licznik i dalej sa sprawne.Ten nadajnik przeżyje wszystkie nowe Hiteki i inne wynalazki, jest tak solidnie wykonany, że można nim zabić :D robic co jakis czas przeglądy i latać, latać latać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.