Jump to content

Pytanie o stacjonarny sklep modelarski w Szczecinie


piotrwww

Recommended Posts

Czy jest na terenie Szczecina jakiś dobrze zaopatrzony stacjonarny sklep R.C.?Pytam się dlatego, że jadę tam do brata, a ja jestem z odległego o 650 km. Jaworzna.Może razem co nie co spróbujemy sklecić i jak pogoda dopisze, to i polatać.Wujek google coś nie bardzo pokazuje odnośnie tej sprawy.

Link to comment
Share on other sites

ECO400, jestes z Wroławia, i byłeś chociaż w jednym sklepie z tego linka?Pytanie tyczy się raczej tych, co mogą powiedzieć że w którymś raczej byli.... Albo wiedzą, że jest zaoptrzony np jak www.modelarnia.pl :roll:
Link to comment
Share on other sites

Pod tym względem Szczecin to pustynia ... a to co jest to jakiś śmieszny ersatz. Kilka klepek balsowych lub tekst, że "możemy" zamówić. Po za tym to co jest, jest horendalnie drogie!!!

Najbliższe stacjonarne dobre sklepy są ... w Berlinie. Ceny w wartości porównywalne do naszych, tylko w euro, latem podróż w jedną stronę to około 1,5 godz. bahnem, teraz trochę dłużej. Ale ktoś ostatnio mi mówił, że są dobrze odśnieżone więc nie ma najmniejszego problemu z dojazdem. Można połączyć to np. z wycieczką do Muzeum Techniki, lub do zwyczajnego powłóczenia się po mieście.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.