Skocz do zawartości

Pytanie o stacjonarny sklep modelarski w Szczecinie


piotrwww

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest na terenie Szczecina jakiś dobrze zaopatrzony stacjonarny sklep R.C.?Pytam się dlatego, że jadę tam do brata, a ja jestem z odległego o 650 km. Jaworzna.Może razem co nie co spróbujemy sklecić i jak pogoda dopisze, to i polatać.Wujek google coś nie bardzo pokazuje odnośnie tej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pod tym względem Szczecin to pustynia ... a to co jest to jakiś śmieszny ersatz. Kilka klepek balsowych lub tekst, że "możemy" zamówić. Po za tym to co jest, jest horendalnie drogie!!!

Najbliższe stacjonarne dobre sklepy są ... w Berlinie. Ceny w wartości porównywalne do naszych, tylko w euro, latem podróż w jedną stronę to około 1,5 godz. bahnem, teraz trochę dłużej. Ale ktoś ostatnio mi mówił, że są dobrze odśnieżone więc nie ma najmniejszego problemu z dojazdem. Można połączyć to np. z wycieczką do Muzeum Techniki, lub do zwyczajnego powłóczenia się po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.