Jump to content

Witam!


Recommended Posts

Witam i o chwilę uwagi proszę. Mój dorobek modelarski jest bardziej niż skromny: młodziencze próby sklejania szybowców klejem kazeinowym ( tak, tak, 40 lat temu... ), które zazwyczaj kończyły się w fazie "produkcji", trochę lepiej było z makietami z Małego Modelarza. Tak więc po latach postanowiłem ponownie wzbić się w powietrze , również za przyczyną wizyty w muzeum awiacji w Southampton - tam gdzie narodził się ZŁOŚNIK czyli Spitfire, do którego tak tęsknie większość wzdycha, jest tam egzemplarz z 1950 roku , który służył w Malezji.

Ale oczywiście zacznę jak należy od przedszkola - o czym w miarę postępów/kretów informować będę o rady czasem prosząc. Póki co latam wirtualnie, zgłębiam instrukcję mx-12S oraz zastanawiam się nad pierwszym "aparatem latającym". Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam! Hmm... fanem Jacka Sparrow'a to raczej nie jestem, ale wiele mnie łączy z tą postacią, gdyż na chrzcie mi dano Jacek ( co prawda to nie to samo co Jack, ale podobnie brzmi). Żyję z morza jak on, tyle że legalnie (bez piractwa, ha,ha ), no i znam "klimaty" karaibskie. To w kwestii uzupełnień, awatar wymienię jak się modelu dorobię.

Link to comment
Share on other sites

awatar wymienię jak się modelu dorobię.

Przecież nie musi być z modelem. :roll: Fajnie by było widzieć z kim się rozmawia ale trzymamy Cię za słowo.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.