Skocz do zawartości

Addiction od PA


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Serwa BMS jak wcześniej Radek pisał - badziew :evil:

 

Pojechałem z modelem na lotnisko i na wysokości ot tak zacząło szaleć... cóz, wymieniłem na miejscu na HXT900 (o niebo lepsze...)

 

Model oblatany, przy 1 locie poszło kółko ogonowa (na filmie), przy drugim kawałek steru wysokości pękl :P

 

Wyważenie zbyt tylne, pakietem 1500 nie mogłem go wyważyc... model dostanie więc coś na dziób :( I tak teraz waży 770g... cóz, i przy 800g będzie latał okej. Co idzie za wyważenie, strasznie nerwowy, nieprzewidywalny. Mam nadzieje, że jak dodam ołowiu na dziób będzie lepiej.

 

Na filmie 1 lot modelem.

 

Wniosek nr 2. Nie mogę wydawać kasy duzo na drogie modele, bo ten będzie na 1 sezon. Rozwalam modele jak ta lala. Addiction po 1 dniu ma kawałek foli przy kółko ogonowym oderwany i połamany SW :mrgreen: :mrgreen:

 

Wniosek nr 3. Jestem zbyt roztrzepany, co z tego jak jako tako panuję nad modelem i jako tako latam, skoro nie chce mi się nawet dokładnie go wyważyć i w powietrzu potem walczę :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.