Jump to content

Szukam pomocy i hali przy oblocie Shocka - Łódź


radek_lodz

Recommended Posts

Witam,

niedawno ukończyłem swój pierwszy model F3P. Szukam doświadczonego pilota(ów) z Łodzi na wspólne latanie i pomoc przy oblocie. Może znajdzie się ktoś kto lata w Łodzi i ma dostęp do odpowiedniej hali (oczywiście odpłatnie).

Z tego co ja się dowiadywałem to na retkini w 33LO jest możliwość wynajęcia na godziny w tygodniu (soboty i niedziele zajęte od rana do wieczora) - koszt niestety ok 60pln/h (ale jak jest 3-4 latających to nie wygląda to już tak tragicznie).

Link to comment
Share on other sites

maaaatko ty nadal szukasz? idź napole retkińskie jak nie ma wiatru i polataj tam! porzucaj modelem troche, oblot zró, śniegu dużo, więc nic się stać nie powinno. pozdrawiam. ps. nie ma się co bać samemu!!

rzuć modelem, wytrymuj jak trzeba, potem w locie wysooooko nad sobą (ale bez wiatru) i będziesz miał oblot modelu, a hala się znajdzie w między czasie.

Link to comment
Share on other sites

Witam

czasami udaje się nam polatać na hali w parku 3-Maja, w niedziele albo w sobotę to zależy kiedy jest wolna. Jak jesteś zainteresowany to musielibyśmy się skontaktować w sobotę i może polatamy, koszty rozkładają się na kilka osób i jest to około 20 za 3 godziny

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.