Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam gorąco i serdecznie wszystkich użytkowników forum.Mam na imię Robert lat 39.Jestem tu nowy,aczkolwiek śledzę forum już prawie od roku.Kiedy byłem nastolatkiem modelarstwo było moim hobby.Regularnie odwiedzałem modelarnie na swoim osiedlu ,kleiłem Jaskółki, Mewy,udało mi się nawet zrobić RWD5 i ulotnić go na silniku spalinowym jako model wolno latający-niestety nie mieliśmy nawet kawałka aparatury.Później zaczęła się szkoła średnia,rodzina,praca i odeszło modelarstwo w zapomnienie.Zamierzam wrócić jednak do pasji,mam teraz baaaaardzo dużo czasu jako emeryt i trzeba to jakoś wykorzystać.Planuje zakup aparatury a model na początek Easy Glider Pro.Śledzę wątek o tym szybowcu od dłuższego czasu i myślę że na początek będzie ok.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.