Skocz do zawartości

Glostick


Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój kolejny modelik czyli glostick!

 

Rozpiętość- 70cm

Długość- około 50cm

Silnik - Bm 2410-12

Zasilanie li-pol 3s 1200mAh

serwa- 2x dynam micro(1x lotki, 1 SW)I tu pytanie czy powinienem dać jescze jedno serwo na SK?? czy jest to zbędne?

Smigło- gws narazie 8x6 lub 8x4, gdyż większego nie mam! Kolejne pytanko jekie śmigło było by najbardziej odpowiednie do tego silnika i aku?

 

Jak narazie modelik wygląda tak:

6ec9265e7c378b6a.jpg

 

062cfebc6c51a1c5.jpg

 

c75faf51f04105e9.jpg

 

e8b5c4db37a1402b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Miałem taki model tylko, że większy i z inną nazwą ale nie to chciałem napisać. Pytasz się czy potrzebny jest sk, a ja mówię tobie, że nie :wink: miałem dwa takie modele i jeden właśnie ze sterem kierunku i przyznam się szczeże, że ani razu go nie użyłem :wink:

Tak pozatym to trochę mały ten modelik robisz no ale chyba wiesz na co się decydujesz

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba wiesz, że przy tym wyposażeniu uzyskasz duże obciążenie powieżchni nośnej przez co model nie będzie parkflyerem tylko przecinakiem :wink: ja przy budowie mojich sticków kożystałem z planów modelu o nazwie Electric Ugly zamieszczonych na stronie www.profili2.com

 

Pozdrawiam i zyczę powodzenia przy oblocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziekuje, oblotu będe dokonywał nad rzepakiem :rotfl: jak spadnie to troszke zamortyzuje upadek!!! To bedzie mój pierwszy (mam nadzieję) lot modelem przypominającym samolot! Był wcześniej zefir który po starcie wykręcił beczkę i gleba :D Ale jakoś to będzie zanim nauczyłem się latać skrzydełkiem rozbiłem ich około 6 :D Zdolny jestem nie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przed chwila model został oblatany, wszystko cacy :D Ładnie wystartował ale sterowanie lotkami odwrotnie jak w skrzydełku no i mała krakasa! Wyrwany silnik, i odpadł statecznik pionowy, i złamane smigło!

Naprawa zajmie około 1h! Jutro postaram się o filmik z lotów!

 

Tak jak napisał Janik że to będzie przecinak to tak nie jest! jest właśnie powolny! Nie wiem czy ma na to wpływ regulator :?: bo zastosowałem 12A :!:

Gotowy do lotu waży około 370 gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto filmik z wczorajszego latania!!!

http://youtube.com/watch?v=jg3m-zwQHZ0

Niestety dzisiaj po modelu zostały tylko skrzydła! Lot pod słońce i mały krecik!!!

A tak pozatym model niestabilny w locie i bardzo czuły na stery! Jak dla mnie za mała rozpietość skrzydeł, jak na moje doświadczenia w lataniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.