Jump to content

Witam


hjd

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich. Interesuje sie modelarstwem samolotow spalinowych. Mam problem z odniornikiem HK-T6A Hobby King. Instalacja pomyslnie zakonczona, lecz jest problem... wykrywa mi tylko 3 i 4 kanal.... 1 i 2 nie reaguje. Kanal 1 jest przypisany obrotą silnika a drugi nawet nie wiem.. Gaz mam w tej aparaturze z lewej strony tzw MODE 2. Probowalem wszystkiego i nic ... Kanal 3 i 4 sa ustawione wrecz idealnie. Pisze tutaj poniewaz nie moge dodac posta w temacie w ktorym jest rozwinieta rozmowa o tym odbniorniku. Moze ktos doradzi co robie zle?

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pisze tutaj poniewaz nie moge dodac posta w temacie w ktorym jest rozwinieta rozmowa o tym odbniorniku.Moze ktos doradzi co robie zle?

REGULAMIN FORUM oraz powitalnia

Forum dla nowo przybyłych. Jak nakazuje kultura i dobre wychowanie, kiedy się przychodzi, należy się przywitać. Dołączyłeś do nas? Napisz kilka słów o sobie. Nie zapomnij zapoznać sie z regulaminem naszego forum. Rejestracja jest potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem i jednocześnie potwierdzeniem jego akceptacji. Jeżeli powitanie będzie zgodne z regulaminem dostaniesz dostęp do całego forum.

Trzeba mieć odrobinę cierpliwości- nowo zarejestrowani Użytkownicy dodawani są ręcznie do listy użytkowników z pełnym dostępem do forum.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.