Skocz do zawartości

Prosta ładowarka turnigy z balancerem


ppompka

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie psałem więc juz nowy post. Czt do tej ładowarki może byc zasilacz który ma prad większy niz 1200mA bo moge kupic u mnie zasilacz 12V 2A. Albo czy moge zasilac tą ładowarke z aku od samochodu 45 Ah ?

Możesz bezpośrednio z akumulatora. Tylko pilnuj zgodności podłączenia: plus do plusa itd.

Mnie raz się udało odwrotnie, wystarczyła sekunda (Esky) i po ładowarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Napiszę Ci parę słów prawdy o ładowarce Esky.

 

Max prąd ładowania pakietu wynosi 550mAh. Testowałem na pakietach Turnigy 1300mAh 2S, 1800mAh 3S }(mam 2szt) , 2200mAh 2S. I na każdym w każdym stopniu ładowania było 550mAh. A w pakietach 1800mAh 3S prąd chwiał się w przedziale 462mAh do 544mAh.

Każdy pakiet był rozładowany przed testem.

 

PS: Właśnie paczka z Chin została wysłana kilka dni temu. Teraz zobaczymy jak będzie działał Accucell 6.

 

Pozdrawiam Hubert.

 

edit///

 

Co do prądu zasilania ładowarki to najlepiej ponad 1A, 1,5A. Można zasilać ją zasilaczem 12V o wydajności nawet 1GA lub więcej :wink: , to nie gra roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.