Jump to content

Witam wszystkich modelarzy


tomi111

Recommended Posts

Witam wszystkich miłośników pasji jaką jest modelarstwo. Mam 32 lata, na co dzień zajmuje się elektryką i automatyką. Pasją tą zainteresowałem się 2 lata temu. Od tej pory zaczynam raczkowanie w modelach idąc w stronę motoszybowców, teraz w okresie zimowym zajmuję się modelami halowymi z depromu.Zabierając się do budowy nowego kadłuba do motoszybowca napotkałem się z brakiem umiejętności modelarskich(początki zawsze trudne), a mianowicie chodzi mi o zamontowanie do motoszybowca deproniaka silnika E-maxa nie za bardzo wiem jakie rozwiązanie tu zastosować może bym rozwinoł temat-podesłał fotki tylko nie za bardzo wiem co jak i gdzie ,w którym miejscu forum. Myślę że wielu specjalistów jakich jest na forum pomogło by rozwiązać ten i wiele innych problemów. Z modelarskimi pozdrowieniami Tomek.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Tomku na forum.

 

Przejrzyj wątki w tym dziale: http://pfmrc.eu/viewforum.php?f=110&sid=4aa9899c4a783fedfafdec40dc96c415 - znajdziesz tam wiele rozwiązań, które dadzą się zastosować w Twoim modelu.

 

Drobna uwaga: w polu "skąd" w profilu wpisz nazwę miejscowości. Podanie tylko regionu/ województwa to zbyt duże uogólnienie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.