Skocz do zawartości

Witam wszystkich modelarzy


tomi111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników pasji jaką jest modelarstwo. Mam 32 lata, na co dzień zajmuje się elektryką i automatyką. Pasją tą zainteresowałem się 2 lata temu. Od tej pory zaczynam raczkowanie w modelach idąc w stronę motoszybowców, teraz w okresie zimowym zajmuję się modelami halowymi z depromu.Zabierając się do budowy nowego kadłuba do motoszybowca napotkałem się z brakiem umiejętności modelarskich(początki zawsze trudne), a mianowicie chodzi mi o zamontowanie do motoszybowca deproniaka silnika E-maxa nie za bardzo wiem jakie rozwiązanie tu zastosować może bym rozwinoł temat-podesłał fotki tylko nie za bardzo wiem co jak i gdzie ,w którym miejscu forum. Myślę że wielu specjalistów jakich jest na forum pomogło by rozwiązać ten i wiele innych problemów. Z modelarskimi pozdrowieniami Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku na forum.

 

Przejrzyj wątki w tym dziale: http://pfmrc.eu/viewforum.php?f=110&sid=4aa9899c4a783fedfafdec40dc96c415 - znajdziesz tam wiele rozwiązań, które dadzą się zastosować w Twoim modelu.

 

Drobna uwaga: w polu "skąd" w profilu wpisz nazwę miejscowości. Podanie tylko regionu/ województwa to zbyt duże uogólnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.