Skocz do zawartości

AIRSKIPPER 90 CE


markuz

Rekomendowane odpowiedzi

to śmiglaczek którym kadra JR będzie latała na zawodach w tym roku .

kupiony w Polsce u przedstawiciela JR PROPO

http://www.jrpropo.pl/

dokładnie to jest ten model http://www.jrpropo.pl/product_info.php?cPath=1_39&products_id=272

tu masz wszystko alu albo karbon , nie ma nic do tuningowania . Dostajesz to co najlepsze .

Nie żebym swoje chwalił ale heli jest naprawdę wart tej ceny . Śmiał bym twierdzić że nawet jakby tani za to co dostajesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt finalny ogonka , w nim siedzi tyle łożysk jak w nie jednym heliku w głowicy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

łopatki karbonowe w zestawie . Jakiś czas temu toczył się wątek o luzach na okuciach ogona . Hmm o czym oni pisali , jakie luzy ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

tak samo mówiłem parę lat temu jak zobaczyłem pierwszy raz helika u kolegi . Grosz do grosza i się uzbierało na helika pierwszego (sceadu ) , a ten jest jako drugi heli .

Przy tym heliku problem co by tu tuningować czy poprawić nie istnieje :) .

Serwka żeby nie było jakiś tam problemów wsadziłem takie jak widać 12kg 0.09 S . Robią naprawdę wrażenie jak i w pracy tak i wizualnie . Jak ktoś chce konkretny model szczerze polecam markę JR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

no to panowie była chwila czasu więc oblot helika . Ustawianie silniczka , docieranie i w górę . Powiem tak helik był ustawiany pod F3C i po paru pstryknięciach trymerami wisi pięknie . 90 to jest to super stabilnie , można by powiedzieć że tak powinien latać model dla początkujących . na wysokości jakieś 8 metrów zgasł silnik , z winy złego ustawienia silnika . autos zaliczony prawidłowo . To nie sceadu że spadał heli jak kamień . Skiper pięknie z furkotem opada i po dodaniu kątów ląduje dostojnie na ziemie . A ja myślałem że autorotacje to coś trudnego :lol: .

Śmiałbym twierdzić że idealny modelik dla tych co nie brną w 3D , a bardziej sobie cenią latanie z stabilną gracją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.