Skocz do zawartości

serwa 5 gram


Zdzisław

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywalem wszystkich, ktore wymieniles. Obecnie posiadam 1 sztuke topmodela i z 5 dymondow.

W zasadzie sa to te same serwa pod roznymi nazwami, jednak przy moich egzemplarzach najlepsze okazywaly sie dymondy- mialy najmniejsze luzy bedac nowymi. To niestety standard w tych serwach i nie da sie tego wyeliminowac. Ale uwazaj! Widzialem kilka serw z najnowszej partii dymonda i potrafia drgac, wiec moze tym razem lepiej zaufac topmodelom lub Robbe?

 

Do czego szukasz serw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kamil-ek7 Czytaj człowieku jeszcze raz czytaj piszesz post za postem. W innym temacie napisałem opinie o serwach Alturn, właśnie tam napisałeś to samo co tu ( skopiowałeś). A co do serw to chciał bym abyś to samo mógł napisać za rok, w moim padły zębatki ( może na felerne trafiłem)

Pozdrawiam Zdzisław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie życzę obyś nie miał takiej opinii jak ja i oby serwa służyły, długo, precyzyjnie i bezawaryjnie. Przepraszać nie ma za co. :D Po prostu wkurzyłem się, wydałem kasę na szmelc i muszę kupić następne. Te okazje :evil: (prawie jak żywiec)

Pozdrawiam Zdzisław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.