Jump to content

serwa 5 gram

Zdzisław

Recommended Posts

Po teście serw Alturn powróciłem do starej teorii. Czym różnią się te Serwa TS 1118- Dymond D47-Robbe FS-31. Może miał ktoś możliwość porównania. Jeśli ktoś to porównał będę bardzo wdzięczny. Jakie serwo wybrać ??

Pozdrawiam Zdzisław

Uzywalem wszystkich, ktore wymieniles. Obecnie posiadam 1 sztuke topmodela i z 5 dymondow.

W zasadzie sa to te same serwa pod roznymi nazwami, jednak przy moich egzemplarzach najlepsze okazywaly sie dymondy- mialy najmniejsze luzy bedac nowymi. To niestety standard w tych serwach i nie da sie tego wyeliminowac. Ale uwazaj! Widzialem kilka serw z najnowszej partii dymonda i potrafia drgac, wiec moze tym razem lepiej zaufac topmodelom lub Robbe?

Do czego szukasz serw?

Witam. Serwa potrzebuje do modelu B44, składam dla kolegi. Ja sam mam 5 szt. TS1118 i jestem bardzo zadowolony , ale nigdzie nie mogę trafić tych serw.

Pozdrawiam Zdzisław

Ps: dzięki za informacje skuszę się na Robbe

A najprostszy sposob to po prostu zebranie wszystkich czerwonych przewodow od serwa (plusow) i podlaczenie ich do plusa od pakietu zasilajacego (oczywiscie tylko przy 2s).

• 2 weeks later...

Kamil-ek7 Czytaj człowieku jeszcze raz czytaj piszesz post za postem. W innym temacie napisałem opinie o serwach Alturn, właśnie tam napisałeś to samo co tu ( skopiowałeś). A co do serw to chciał bym abyś to samo mógł napisać za rok, w moim padły zębatki ( może na felerne trafiłem)

Pozdrawiam Zdzisław

Tobie życzę obyś nie miał takiej opinii jak ja i oby serwa służyły, długo, precyzyjnie i bezawaryjnie. Przepraszać nie ma za co. :D Po prostu wkurzyłem się, wydałem kasę na szmelc i muszę kupić następne. Te okazje :evil: (prawie jak żywiec)

Pozdrawiam Zdzisław

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.