Skocz do zawartości

Pomoc dla Sandry


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na prośbę Tomka i za zgodą Kuby.

 

Myślę że .............. zresztą słowa są tu zbędne.

 

Córka Sandra lat 10 od 2007 ma rzadki nowotwór tkanki miekkiej w stopie. Do niedawna lekarze nie wiele mogli zrobić. Czekaliśmy już na termin amputacji. Jednak Bóg chciał abyśmy pojechali do Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie lekarze podjeli się jej leczenia. Niewątpliwie bardzo sie z tego cieszymy. Niestety mam do stolicy w jedna strone prawie 400 km a wiadomo, że córki w pociąg nie mogę wsadzić. Jeździmy samochodem i to jest dla niej najwygodniejsze. Przed nami co najmniej 6 m-cy leczenia.

Dobra to tyle w wielkim skrócie. Poniżej wstawię treść apelu, który wysyłam z żoną na cała Polskę. Jak sie coś da z tym zrobić to prosiłbym o informację.

Dziękuję i pozdrawiam

Tomek

 

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc finansową na leczenie i rehabilitację naszej córki Sandry Borcuch, która we wrześniu 2007r. zachorowała na bardzo rzadki nowotwór tkanki miękkiej(fibromatosis agressiva).

 

JAK POMÓC:

1.Jeżeli chcą Państwo przekazać darowiznę pieniężną na leczenie i rehabilitację Sandry prosimy o dokonywanie wpłat:

 

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”

77-400 Złotów, Stawnica 33

NIP:767-15-85-965, KRS: 0000186434

SBL ZAKRZEWO

Nr konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

tytułem: na leczenie i rehabilitację Sandry Borcuch, symbol 88/B

 

2.Możecie Państwo również pomóc przekazując 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”, która opiekuje się Sandrą.

 

JAK WYPEŁNIĆ:

 

W PIT – wpisujemy Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” nr KRS 0000186434, w informacjach uzupełniających – cel szczegółowy 1%:

 

PIT 28 pozycja 133,

PIT 36 pozycja 309,

PIT 36L pozycja 109,

PIT 37 pozycja 128.

na leczenie i rehabilitację Sandry Borcuch, symbol 88/B –

- koniecznie z tym dopiskiem

 

Za wszelką pomoc serdecznie Państwu dziękujemy.

Rodzice Sandry,

Agnieszka i Tomasz Borcuch.

 

_________________

pozdrawiam

Tomek

FUTABA - T-10CP 2,4GHz,

Ventus 2ax 3.5m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.