Skocz do zawartości

Sukhoi micro SU-26M Bind & Fly - Parkzone


Maciej1996

Rekomendowane odpowiedzi

Cimek widziales jak i z czego sa zbudowane te modele ?

jesli tak to rzuc pomyslem skad wziasc takie cienkie a jednoczesnie sztywne pianki

dwa wydac kilka stow na te elektronike ? bezsens

Te modele to latajace zabawki i nic wiecej , niestety .

Mam z tej serii cesne , powiem: no lata fajnie ale kazdy deproniak lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się ostatnio czy nie można by zrobić jakiegoś małego Shocka i wsadzić elektronikę od Sukhoi'a :>>

Widzialem juz takie zabawy tutaj - jednak zwieksza sie dostepnosc lekkich serw i odbiornikow na rynku wiec jest to malo oplacalne.

Chyba, ze chcesz modelik aby poszalec, a dopiero po czasie wypruc wnetrznosci - to w sumie czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W HC kosztuje 70$, też chciałem go kupić. Ogólnie te mikro modele są traktowane jako zbawki i na forach nie są polecane. Tak jak Vapor do latania po pokoju, szybko się nudzą, bo ile można latać wkoło kanapy.

No nie do końca można się z tym stwierdzeniem zgodzić. Mamy z kolegą Mustanga z ParkZone. Maleństwo, ale te 4 kanały ma. Latałem tym na sali gimnastycznej i powiem, że przeciętna sala jest za mała. Latałem na dworze i lata to bardzo fajnie i na pewno daje więcej zabawy niż przeciętny depronowy trenerek.Kręci wszystkie figury bez problemu. Jak się lata na łące gdzie jest fajna trawa to model praktycznie jest niezniszczalny. Na sali wkręcił mi się w drabinki i tylko kołpak się odkleił. Trzeba tylko z HK większą bateryjką kupić i jest już bardzo fajnie bo na oryginalnej jest 5-7 min latania. Vapora też mamy i na tej większej baterii lata ponad 40 min.

Jeżeli ta "suczka" lata podobnie do Mustanga to jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.